Syn Krzysztofa Krawczyka pozbawi macochę domu? Ta wizja brzmi przerażająco dla Ewy Krawczyk!

i

Autor: Akpa

Syn Krzysztofa Krawczyka pozbawi macochę domu? Ta wizja brzmi przerażająco dla Ewy Krawczyk!

2023-01-22 17:36

Spór o majątek Krzysztofa Krawczyka pomiędzy jego żoną i synem trwa już od długiego czasu, artysta zmarł prawie dwa lata temu. Nowe informacje co chwilę wychodzą na jaw. Nie uśmiecha się to Ewie Krawczyk. Kobieta przez pasierba może stracić dom, który zamieszkuje. Ta wizja zdecydowanie brzmi dla niej przerażająco!

Informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka obiegła świat prawie dwa lata temu. Od tej pory trwa ciągła wojna o majątek pomiędzy żoną piosenkarza - Ewą Krawczyk - oraz jego synem - Krzysztofem Krawczykiem Juniorem, który domaga się aż połowy fortuny. Kwota o jaką się spiera to 1,5 miliona zł. Według portalu Super Express okazuje się, że przegrana może się dla kobiety skończyć fatalnie. Pasierb może pozbawić ją dachu nad głową! Dom ten jest dla niej niezwykle istotnym miejscem, już kiedyś wspominała o tym, że jej ukochany wciąż jest w nim obecny. Wygląda na to, że jest naprawdę związana z tym budynkiem.

Krzysztof Krawczyk Junior - żona, choroba, dzieci, wiek, zrzutka, testament, ojciec

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Ewa Krawczyk straci dom?

Ewa Krawczyk obecnie zamieszkuje dom w Grotnikach, w którym za życia towarzyszył jej polski piosenkarz, ówczesny mąż. Okazuje się, że istnieje możliwość, iż wkrótce będzie musiała go sprzedać. Jak donosi Super Express, będzie to sposób na spłacenie 1,5 miliona zł, o które walczy Krzysztof Krawczyk Junior. Wygląda na to, że jeśli wygra batalię sądową, kobieta straci naprawdę wiele!

Karolina Korwin-Piotrowska mówi o patologii naszych czasów. Nie ma litości dla celebrytów

Krzysztof Krawczyk Junior walczy o spadek

Krzysztof Krawczyk Junior walczy o ponad milion polskich złotówek. Jest to ogromna suma. Jak donosi jego przyjaciel - Marian Lichtman - ma już plany, co zrobi z pieniędzmi. Mężczyźnie zależy na tym, żeby kupić sobie małe mieszkanie, z którego będzie miał blisko do opieki medycznej.

Zależy mu, żeby mógł godnie żyć i korzystać z tego, co mu się należy. Ma nadzieję, że gdy wygra sprawę, to za pieniądze ze spadku kupi sobie niewielkie mieszkanko, z którego będzie miał blisko do opieki medycznej - zdradził Super Expressowi jest przyjaciel.

Sonda
Myślicie, że Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi uda się wygrać batalię?