Sylwia Przybysz jest w ciąży? Sukienka 20-latki na ramówce TVP podgrzała plotki!

2019-08-23 18:34 nk
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Autor: WBF

Czy dziewczyna Jana Dąbrowskiego, 20-letnia Sylwia Przybysz, jest w ciąży? Takie plotki krążą po sieci, a podsyciła je sukienka Sylwii na prezentacji ramówki Telewizji Polskiej. Piosenkarka miała na sobie rozkloszowaną kieckę, która zdawała się coś ukrywać... Zobaczcie, jak Sylwia wyglądała na ramówce TVP!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyrastają na kolejną hot parę polskiego show biznesu. On jest popularnym youtuberem, ona z powodzeniem rozwija karierę wokalną. Już niebawem może być o niej jeszcze głośniej, i to z dwóch powodów. Po pierwsze - on poprowadzi kolejną edycję The Voice Kids - i to jest informacja już potwierdzona. Po drugie zaś - i to jest z kolei informacja niepotwierdzona - ona podobno może być w ciąży!

Czy Sylwia Przybysz jest w ciąży?

Plotki o Sylwii Przybysz pojawiają się od jakiegoś czasu. 22-letni youtuber i 20-letnia piosenkarka najwyraźniej doskonale wiedzą, jak podkręcić zainteresowanie mediów, bo dosyć konsekwentnie milczą na temat rzekomej ciąży młodej gwiazdy. Jan Dąbrowski ostatnio jedynie odpowiedział w wywiadzie na pytanie, kiedy na świecie pojawi się jego potomstwo. Twierdził wówczas, że "nie wie, czy to styczeń, czy luty, czy marzec", ale jak pozna dokładny termin, to go poda. Czy to był żart? Na razie nie wiadomo...

Czy sukienka Sylwii na ramówce TVP również była celowym zabiegiem, który ma dać fanom do myślenia? Artystka stanęła na ściance w rozkloszowanej błękitnej kreacji marki BOCO Clothing za 399 złotych. Kiecka skutecznie ukrywała brzuch gwiazdki.

Co o tym myślicie?

Sylwia Przybysz
Autor: WBF
Wyświetl ten post na Instagramie.
Prezentacja ramówki TVP jesień 2019 😊 Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Lecimy ✈️ Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Zobacz też:

NAJNOWSZE