Antoni Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub? Fani dali się nabrać przez TO ZDJĘCIE!

2019-08-23 17:07 nk
Antoni Królikowski i Kasia Dąbrowska
Autor: www.instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski wziął ślub ze swoją dziewczyną, Katarzyną Dąbrowską? Wielu fanów aktora, a nawet jego znajomych z show biznesu, takich jak Antek Pawlicki, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Rubik czy Sonia Bohosiewicz, uwierzyło w to, że Antek naprawdę się ożenił. A wszystko przez jeden niewinny żart na Instagramie! Zobaczcie zdjęcie, które wywołało całe zamieszanie!

Antek Królikowski udowodnił, że umie wkręcić swoich fanów, jak mało kto! Kiedy aktor opublikował na Instagramie "ślubne" zdjęcie z Kasią Dąbrowską, wszyscy osłupieli! Czy po kilku miesiącach związku z nową dziewczyną Antek już się ożenił?!

Cóż, jakiś czas temu polska prasa donosiła, że Królikowski jest tak zakochany, iż po półtora miesiąca znajomości zaproponował nowej dziewczynie wspólne mieszkanie. Wtedy Kasia miała odmówić mu, tłumacząc, że to dla niej za szybkie tempo. Fani byliby więc w stanie uwierzyć zapewne i w to, że aktor już się ożenił. Jednak w komentarzach pod jego nowym postem nie zabrakło wyrazów zaskoczenia.

Antek Królikowski ożenił się naprawdę?

Na nowym zdjęciu na Instagramie Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska stoją razem przed drzwiami, które zdają się prowadzić do kapliczki w Las Vegas. On ma na sobie jeansy, t-shirt i długą marynarkę, a ona - białą suknię ślubną.

W końcu !!! 🐰❤️🤣 #cosiedziejewvegaszostajewvegas

- napisał Antek. Oczywiście pod postem posypały się gratulacje.

Jacy boscy jesteście 😍😍😍

- napisała Basia Kurdej-Szatan.

Antoś!!!! Serio????? Gratuluje stary!!!!❤❤❤

- ucieszył się Antek Pawlicki.

Uau !!! Super nowina ;)

- skomentowała Joanna Moro.

Ha! No to dorosłość ?

- zażartowała Sonia Bohosiewicz, a Piotr Rubik poprosił o foty z kawalerskiego.

Okazuje się tymczasem, że ślubne zdjęcie to żart. W rzeczywistości Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska wzięli udział w imprezie FriendsFest, która odbyła się w Warszawie i ściągnęła rzesze fanów serialu Przyjaciele z okazji 25-lecia premiery kultowej produkcji. Antek i Kasia zapozowali przed kaplicą imitującą tę, w której swój pijacki ślub wzięli Rachel i Ross.

Daliście się nabrać?

Zobacz też:

NAJNOWSZE