Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ogłosili CIĄŻĘ! Julia Wieniawa zareagowała nietypowo

2020-04-01 20:39 nk
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Autor: WBF

Czy zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Love Island, Sylwia i Miki, będą mieli dziecko? Para właśnie ogłosiła na swoich Instagramach, że Sylwia jest w ciąży! Na zaskakującą wiadomość, potwierdzoną zdjęciami, zareagowały rywalki zakochanych z Tańca z Gwiazdami, Anna Karwan i Julia Wieniawa. Jednak ich reakcje są dość niestandardowe, jak na wiadomość o ciąży...

We wrześniu 2019 Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali wspólnie pierwszą polską edycję programu Love Island. Od tamtego czasu rozwinął się zarówno ich związek, jak i popularność. Parze udało się załapać do kolejnej odsłony Tańca z Gwiazdami, gdzie Sysia wystąpiła w roli tancerki, a Miki - gwiazdy. Niestety, ich przygoda z show skończyła się na 2. odcinku, bo TzG zostało zawieszone do września w związku z pandemią koronawirusa. Czyżby zakochani we wrześniu mieli już być wyłączeni z treningów?

Sylwia Madeńska w ciąży?

Przy okazji przygotowań do 11. edycji Tańca z Gwiazdami wyszło na jaw, że Sylwia i Mikołaj jeszcze niedawno byli o krok od rozstania!

Czyżby teraz sytuacja obróciła się o 180 stopni? Sylwia i Mikołaj właśnie ogłosili na swoich profilach na Instagramie, że będą mieli dziecko!

Niektórych rzeczy się nie planuje, wychodzą spontanicznie. Dziś możemy się podzielić z Wami tą nowiną! Będziemy rodzicami!!! Jak myślicie, będzie mała Sysia czy Miki Junior?

- napisała na Instagramie Madeńska przy zdjęciu, na którym leży na łóżku, przytulając małego pluszowego misia, a Jędruszczak trzyma dłoń na jej brzuchu (na którym jest namalowane serduszko).

Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zaplanować. Dziś nadszedł ten dzień, aby Was o tym poinformować.. Będziemy Rodzicami. Kogo nam przyniesie bocian?

- brzmi post Mikołaja.

Posty zostały opublikowane 1 kwietnia, dlatego nie wszyscy uwierzyli w prawdziwość newsa. Rywalki pary z Tańca z Gwiazdami zostawiły komentarze dość mocno odbiegające od tego, co zazwyczaj pisze się przyszłym rodzicom.

A ja już uwierzyłam, bez kitu

- napisała pod wpisem Sysi Julia Wieniawa.

Weźcie kuzwa bo zawału można dostać już

- skwitowała u Mikiego Anna Karwan.

Póki co Sylwia i Mikołaj nie odpowiadają na pytania, czy to primaaprilisowy żart. Póki co wypytują fanów w swoich stories o propozycje imion dla dziewczynek i chłopców.

Wierzycie, że Sysia i Miki naprawdę będą mieli dziecko?

Hotplota: Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE