Taniec z Gwiazdami 11: Sylwia i Mikołaj mają KRYZYS? "Planowaliśmy się ROZSTAĆ"!

2020-03-03 17:26 nk
Taniec z Gwiazdami 11: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Autor: Polsat

Taniec z Gwiazdami 11 rusza już w piątek, 6 marca 2020. W show mają wspólnie zadebiutować Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Love Island. Nad parą zakochanych zawisły czarne chmury! Czy "Sysia i Miki" rozstali się tuż przed emisją 1. odc. TzG 11? Sprawdźcie szczwgóły!

Polacy kochają patrzeć na tańczących celebrytów! Dowodem na to jest fakt, że już w piątek, 6 marca 2020, w Polsacie zagości 11. edycja ich wersji Tańca z Gwiazdami (w sumie to już 24, biorąc pod uwagę 13 sezonów emitowanych w TVN).

Na parkiecie spotka się 11 nowych par, wśród których nie brakuje także debiutujących tancerzy. Jednym z nich jest Sylwia Madeńska, która wraz z Mikołajem Jędruszczakiem w ubiegłym roku wygrała pierwszą polską edycję Love Island. Ten ostatni zaprezentuje się w show jako gwiazda.

Sylwia i Mikołaj rozstali się?!

Wiele osób zarzucało Sylwii i Mikołajowi, że związali się ze sobą dla fejmu. Nadal, mimo, iż związek trwa już kilka miesięcy, internauci spekulują, że ta relacja to tylko biznes. I to mimo, iż Miki na każdym kroku okazuje ukochanej swoje wsparcie!

Nie dość, że przed nimi pierwszy występ na najsłynniejszym parkiecie w Polsce i związany z tym stres, a ich czas pochłaniają codzienne, intensywne próby taneczne, to jeszcze pojawiły się plotki, wedle których Sylwia i Mikołaj ze sobą zerwali! Czyżby napięcie i sprzeczki, które pojawiały się na sali treningowej zniszczyły uczucie zwycięzców Love Island. Wyspa Miłości?

Nie jesteśmy takim spokojnym, baśniowym związkiem. Wiadomo, że my również mamy wzloty i upadki

– tłumaczyła Sylwia w jednym z wywiadów, przyznając, że i u nich dochodzi do kłótni.

Mało tego! Tancerka nie ukrywa, że całkiem niedawno poważnie myśleli o zerwaniu!

Nie było mnie przez trzy dni w mieszkaniu, bo planowaliśmy się rozstać. Ale na szczęście rozmawiamy, pracujemy i staramy się zbudować fajną, mocną relację. Nie zawsze jest kolorowo, ale to właśnie pokazuje, jak bardzo nam zależy na sobie.

– opowiadała Madeńska dziennikarzowi.

Codzienne, wielogodzinne próby przed pierwszym tańcem, nie pomagają im w naprawie relacji. Na treningach to Sylwia, która jest zawodową tancerką, wciela się w rolę szefa, zaś Mikołaj musi potulnie wykonywać jej polecenia. To zaś nie przychodzi wcale łatwo takiemu twardzielowi jak on…

Na szczęście Jędruszczak uważa, że nad związkiem trzeba pracować i nie zamierza rezygnować z ukochanej. Czy napięcie między zakochanymi utrudni im pierwszy występ na parkiecie? A może odwrotnie – doda mu pikanterii? Przekonamy się już w ten piątek!

Taniec z Gwiazdami 11: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Autor: Polsat
Bogdan Kalus: Miałem zawał, ale tańczę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE