Sylwia Lipka z koronawirusem! Taniec z Gwiazdami z wcześniejszym finałem? NOWE INFORMACJE!

2020-10-16 14:09 mm
Sylwia Lipka i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 2020
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

W sieci pojawiły się niepokojące informacje. Sylwia Lipka ma koronawirusa - donoszą media, a fani programu "Taniec z gwiazdami" zastanawiają się, co dalej z jesienną edycją show. Czy Polsat zdecyduje się ponownie przerwać pechowy 11. sezon? A może producenci przyspieszą finał i zakończą "Taniec z gwiazdami" przed czasem?

Spis treści

  1. Sylwia Lipka z koronawirusem?
  2. Co działo się w poprzednim odcinku (9.10.2020)?
  3. AKTUALIZACJA - NOWE INFORMACJE
  4. Plotki się potwierdzają: Sylwia Lipka ma koronawirusa!

11. edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie zdecydowanie jest pechowa. Tuż przed siódmym odcinkiem jesiennej odsłony show, w mediach pojawiły się niepokojące informacje o jednej z uczestniczek. "Sylwia Lipka ma koronawirusa" - czytamy w kilku serwisach internetowych. Co dalej z jej udziałem w show? I jeszcze ważniejsze pytanie: co z kolejnymi odcinkami "Tańca z gwiazdami"?

Sylwia Lipka z koronawirusem?

Sylwia Lipka poinformowała za pośrednictwem Tik Toka, że otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa! Póki co jednak, stacja Polsat nie ogłosiła decyzji o zawieszeniu programu. 

Czy odcinek z 16 października zostanie pokazany zgodnie z planem? 

Jeśli informacje o zakażeniu Sylwii Lipki potwierdzą się, na parkiecie pozostaną już tylko 3 pary: Julia Wieniawa i Stefano TerrazzinoEdyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk z Hanną Żudziewicz, którzy powrócili do programu na miejsce Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, którzy odbywają kwarantannę.

Przypomnijmy, że powrót Sylwestra Wilka do programu wywołał lawinę krytyki. Decyzja Polsatu jest według wielu widzów bardzo kontrowersyjna - część fanów "Tańca z gwiazdami" uważa, że zamiast przywracać Sylwka Wilka, stacja powinna po prostu nie odsyłać nikogo do domu w odcinku z 9.10.

Co zrobią producenci? Możliwych scenariuszy jest kilka. Najbardziej prawdopodobny wydaje się taki, w którym 16 października nikt nie odpadnie z programu, a reszta odcinków odbędzie się zgodnie z planem. O ile oczywiście pozwoli na to sytuacja związana z koronawirusem. Inny scenariusz to przyspieszenie finału "Tańca z gwiazdami".

Decyzję zapewne poznamy już wkrótce. 

Jedno jest pewne - tak emocjonującego sezonu "Tańca z gwiazdami" chyba jeszcze w Polsce nie było...

Co działo się w poprzednim odcinku (9.10.2020)?

Tymczasem Sylwii i wszystkim pozostałym uczestnikom "Tańca z gwiazdami" życzymy dużo zdrowia!

AKTUALIZACJA - NOWE INFORMACJE

Redakcja Hotplota.pl skontaktowała się z redakcją Polsatu. Z uzyskanych od przedstawiciela stacji informacji wynika, że na chwilę obecną program "Taniec z gwiazdami" odbywać się będzie zgodnie z planem

Stacja zapewnia, że działa zgodnie z wypracowanymi przez ostatnie miesiące pandemii standardami i procedurami, i w każdym przypadku, w którym zachodzi podejrzenie infekcji koronawirusem, podejmuje odpowiednie działania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim członkom ekip. Każdy z uczestników i pracowników regularnie testowany jest na obecność koronawirusa.

Nie mamy oficjalnej i potwierdzonej informacji o pozytywnym wyniku testu któregokolwiek z członków ekipy programu

- czytamy w informacji otrzymanej od Polsatu.

ESKA XD #006

Plotki się potwierdzają: Sylwia Lipka ma koronawirusa!

Krótko przed startem kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami" telewizja Polsat opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym czytam, że jednak plotki o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u Sylwii Lipki potwierdzają się!

Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zdiagnozowano koronawirusa.

W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show.

Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego

- czytamy w oświadczeniu.

NAJNOWSZE