Sylwia Grzeszczak jest blondynką! Jak zmieniała się przez ostatnie lata? [ZDJĘCIA]

2020-01-11 15:00 DR

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Przez lata jej wizerunek nie zmieniał się w żaden drastyczny sposób. Ostatnio jednak piosenkarka poczuła chęć zmiany. Na jej włosach pojawił się blond, w którym Sylwia wygląda naprawdę dobrze. A jak piosenkarka zmieniała się przez ostatnie lata? Zobaczcie na Hotplota.pl.

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Przez wiele osób nazywana jest „księżniczką polskiego POP-u”. Jej kariera rozpoczęła się w 2008 roku. To właśnie wtedy na rynku ukazał się jej pierwszy album „Ona i on”, który Sylwia nagrała razem z Liberem. Później wszystko potoczyło się bardzo szybko. Jeżeli chodzi o wizerunek, to ten w przypadku Sylwii nie zmieniał się drastycznie. Piosenkarka przez wiele lat miała czarne włosy. Jeżeli chodzi o styl ubioru ten zmieniał się na przestrzeni lat. Jednak nie były to drastyczne zmiany.

Ostatnio jednak Sylwia pokazała nam się w zupełnie innej odsłonie. Na imprezie sylwestrowej Polsatu gwiazda zaprezentowała się w blond włosach. Dlatego na Hotplota.pl sprawdzamy, jak Sylwia Grzeszczak zmieniała się na przestrzeni ostatnich lat. Koniecznie zobaczcie TE ZDJĘCIA:

Sylwia Grzeszczak z którego roku podoba Wam się najbardziej? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE