Sylwia Bomba

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/sylwiabomba Sylwia Bomba pokazała nowego partnera

Sylwia Bomba w objęciach nowego mężczyzny. Znalazła spokój i szczęście

2022-08-10 11:21

Sylwia Bomba wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z tajemniczym mężczyzną. Szczęśliwa celebrytka dodała wymowny opis: "Spokój. Wsparcie. Szczęście." Wygląda na to, że Sylwia odnalazła nową miłość. To ich pierwsze wspólne zdjęcie, choć na fotografii trudno dostrzec kim jest jej nowa miłość.

Sylwia Bomba przeszła niedawno ciężkie chwile. Na Instagramie poinformowała o śmierci swojego byłego partnera, Jacka Ochmana, który przez lata mierzył się z problemem alkoholowym. Jacek Ochman był również ojcem Antoniny - ich wspólnej córki. Sylwia Bomba zdradziła, że Jacek nie miał z nią kontaktu przez kilka ostatnich miesięcy, a Sylwia nie zamierza na razie mówić córce o jego odejściu. Z racji tragicznej śmierci, Sylwia nie była w ostatnim czasie zbyt aktywna w mediach społecznościowych, ale powoli się przełamuje i wraca do dawnej aktywności na Instagramie.

Sylwia Bomba znalazła szczęście u boku nowego partnera

Sylwia Bomba, znana telewidzom z "Gogglebox. Przed telewizorem", jest jedną z gwiazd programu, która z powodzeniem odnalazła się w mediach społecznościowych i robi influencerską karierię. Sylwia dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego, a jej aktywność krąży głównie wokół codzienności jej i jej córki, Antoniny.

Gwiazda telewizji od rozstania z Jackiem Ochmanem nie pojawiała się w towarzystwie innych mężczyzn. To pierwszy raz, kiedy zakomunikowała, że jej serca znowu do kogoś zabiło. Celebrytka wstawiła na InstaStory zdjęcie, na którym widać ją w objęciach tajemniczego mężczyzny. Jego twarzy nie widać, więc wygląda na to, że gwiazda nie chce jeszcze ujawniać jego wizerunku. Spokój. Wsparcie. Szczęście - dodała opis.

Eska Summer City Olsztyn! Wakacje 2022 w Mrągowie