Sylwia Bomba złapała kontuzję! Zatańczy dzięki fanom?

2021-09-17 19:42 kp
Sylwia Bomba
Autor: WBF

Udział w Tańcu z gwiazdami to dla gwiazd nie tylko świetna zabawa, ale i bardzo dużo ciężkiej pracy, która czasem kończy się kontuzją. Przekonała się o tym Sylwia Bomba, dla której treningi do kolejnego odcinka show są wyjątkowo trudne. Celebrytka ma jednak powody, by dziękować fanom - to dzięki nim w ogóle może myśleć o występie!

Gdy uczestnicy Tańca z gwiazdami wychodzą na parkiet, można odnieść wrażenie, że taniec nie sprawia im żadnych trudności. Tymczasem wszyscy mają za sobą wiele dni ćwiczeń każdego tańca, mnóstwo wylanego potu i często bólu. Niestety, zdarzają się również kontuzje - z jedną z nich zmaga się właśnie Sylwia Bomba. 

Sylwia Bomba w parze z Jackiem Jeschke dają z siebie wszystko na parkiecie, co odbiło się na zdrowiu celebrytki. Gwiazda nie poddaje się jednak i mimo bólu trenuje przed kolejnym odcinkiem. Tu wiele zawdzięcza fanom - to właśnie oni wybrali dla pary na następny taniec cza-czę. Gdyby postawili na energiczną i skoczną sambę, którą również mieli do wyboru, Sylwia mogłaby mieć poważny problem ze sprostaniem zadaniu. 

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sylwia Bomba tańczy z kontuzją

Bardzo dziękujemy wspaniałym widzom, że nie wybrali dla nas samby, tylko cza-czę. Wydaje nam się, że byłoby trochę gorzej... tak też nie jest łatwo, ale trochę lepiej. Sylwia daje radę, nie płacze, jedziemy do końca, nie poddajemy się. 

- powiedział Jacek Jeschke

Ciężko się śpi z połamanymi żebrami, nie jest to najprzyjemniejsza rzecz na świecie, sen jest krótki, często przerywany. 

- przyznała Sylwia.

Jak widać jednak na nagraniu, para nie daje sobie taryfy ulgowej. Zobaczcie!

NAJNOWSZE