Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora. Udana metamorfoza?

2021-09-17 10:54 mm

Kto zachwycił najbardziej w odcinku 2. show Twoja Twarz Brzmi Znajomo? O tym przekonamy się w piątkowy wieczór 17 września, ale jeszcze przed emisją odcinka możemy poczuć przedsmak tego, co zobaczymy na ekranie. W drugiej odsłonie jesiennej edycji show usłyszymy m.in. piosenkę "Tango" grupy Maanam, a to oznacza, że na scenie pojawi się Kora! W tej roli wystąpi Paulina Sykut-Jeżyna. Jak udała jej się ta metamorfoza?

Przed nami odcinek 2 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Paulina Sykut-Jeżyna wcieliła się w nim w legendę polskiej sceny muzycznej – Korę. Jej charakteryzacja, wykonanie i aura jaką emanowała na scenie były pięknym hołdem oddanym Artystce, którą Paulina osobiście znała i podziwiała.

Bardzo chciałam wylosować piosenkę Kory. Pomimo, że wychowywałam się na jej muzyce, uwielbiałam ją, i jest ona dla mnie Artystką, która mnie zbudowała, to kiedy zaczęłam pracować nad jej piosenką to pomyślałam sobie, to wcale nie jest takie łatwe; pomimo tego, że ta Kora wciąż śpiewa we mnie

– mówiła Paulina Sykut-Jeżyna przed drugim odcinkiem show.

Okazuje się, że podczas występu w odc. 2 programu Paulina miała przy sobie talizman – kamień, który otrzymała od Kory! Widnieje na nim czterolistna koniczyna a na drugiej piękny motyl.

Czy talizman przyniósł jej zwycięstwo? Jak jury odebrało jej występ? O tym przekonamy się już w piątkowy wieczór. Show Twoja Twarz Brzmi Znajomo możecie obejrzeć w Polsacie już od godz. 20:05.

Sonda
Kto powinien wygrać tę edycję?

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

  1. Robert Janowski
  2. Adam Zdrójkowski
  3. Paulina Sykut – Jeżyna
  4. Kasia Łaska
  5. Klara Willimas
  6. Tomek Ciachorowski
  7. Basia Kurdej – Szatan
  8. Chris Cugowski
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Robert Janowski jako Halina Kunicka.
NAJNOWSZE