Beata Kozidrak

i

Autor: WBF Beata Kozidrak

Sylwester Polsat: Beata Kozidrak ZAPOMNIAŁA GDZIE ZAŚPIEWA?

2021-12-30 12:38

Przed nami wielka, sylwestrowa impreza w telewizji Polsat. Jedną z gwiazd będzie Beata Kozidrak, która w mediach społecznościowych zaprosiła fanów do oglądania jej występu. Jest jednak jedno “ale”... Czy artystka zapomniała gdzie śpiewa? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

To będzie wielki powrót Beaty Kozidrak. Po wydarzeniach z września, kiedy to artystka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, usunęła się w cień. Co prawda sylwestrowy występ nie będzie jej pierwszym po tej głośnej sprawie, ale pierwszy na tak wielkiej scenie przed tak dużą publicznością. Chyba wszystkim ze sztabu Beaty zależy na tym, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. 

Nie obyło się jednak bez małej wpadki. Na facebookowym profilu artystki pojawił się post, w którym zaprasza ona na sylwestra organizowanego przez telewizję Polsat.

Zapraszam Was wszystkich na nasz występ sylwestrowy w POLSAT

W tym roku bawimy się w Katowicach.

Cieszę się na spotkanie z Wami ❤️❤️❤️

brzmiała pierwsza wersja postu. 

Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym

Problem w tym, że sylwestrowa impreza telewizji Polsat, nie jest organizowana w Katowicach tylko na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Po kilku godzinach na profilu Beaty Kozidrak pojawiła się zmieniona wersja komunikatu. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?

Na wielkiej, specjalnej multimedialnej scenie, która stanęła na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpią: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee!

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.