Filip Chajzer

i

Autor: WBF

Filip Chajzer ma sobowtóra! Na Instagramie przedstawił "brata bliźniaka"

2021-12-30 9:10

Filip Chajzer ma brata bliźniaka. Oczywiście w przenośni, bo panów nie łączą więzi krwi, a jedynie fizyczne podobieństwo. Sobowtór prezentera mieszka w Stanach Zjednoczonych i faktycznie do złudzenia przypomina Filipa!

Na Instagramie Filipa Chajzera kolejny raz pojawiła się fotografia zestawiająca jego zdjęcie, oraz amerykańskiego instagramera, który zdobył aż 2,6 mln followersów. Czym trudni się Amerykanin? Jego specjalność to… śpiewanie w samochodzie!

Od tygodni dostawałem od Was wiadomości o tym, że mam brata bliźniaka w Teksasie ?‍♂️?‍♂️ teraz przynajmniej już wiem jak będę wyglądać za niecałe dwadzieścia lat?, a Wy już jutro w @dziendobrytvn poznacie gwiazdę amerykańskiego instagrama bo udało mi się Jeffa namówić na wywiad ? @carkaraokeguyintexas to fenomen - 2 500 000 obserwujących na instagramie w pół roku ? co takiego robi mój brat bliźniak? Śpiewa w samochodzie ? ? ? więcej jutro w ddtvn ?

- pisał na Instagramie Chajzer.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?

Do ciekawego odkrycia doszli internauci. I to oni zasypali polskiego prezentera wiadomościami o tym, że gdzieś na świecie jest gość do złudzenia przypominający jego. Filip tak się przejął, że postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i nawiązał z sobowtórem kontakt.

Też widzicie podobieństwo?

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE