Sylwester 2019 w TVN: Edyta Górniak, Bajm i Perfect! To gwiazdy imprezy TVN-u!

2019-12-14 20:00 DR
Sylwester TVN Kraków
Autor: EAST NEWS Sylwester TVN Kraków

Odwieczna walka o widzów w sylwestrową noc rozkręca się na całego. Największe w Polsce stacje telewizyjne ogłaszają gwiazdy, które umilą tę wyjątkową noc Polakom. Sylwester TVN-u odbędzie się w Warszawie. Kto wystąpi na scenie i co się będzie na niej działo? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Już niebawem miliony Polaków będą witać Nowy Rok. To czas świetnej zabawy. Wiele osób postanawia wyjechać ze swoich miast w miejsca, gdzie odbywają się gigantyczne imprezy organizowane przez stacje telewizyjne. I tak w Warszawie odbędzie się Sylwester współorganizowany przez telewizję TVN. Na scenie nie zabraknie gwiazd, które na swoje koncerty przyciągają prawdziwe tłumy.

W Warszawie wystąpią między innymi Edyta Górniak, która jest nową gwiazdą stacji TVN, a także Bajm czy Sylwia Grzeszczak. Ale to oczywiście nie jedyne gwiazdy. Będzie można zobaczyć jeszcze występ chociażby Natalii Szroeder, Patrycji Markowskiej, Blue Cafe czy Eweliny Lisowskiej.

Sylwester TVN 2019
Autor: mat.pras. / Stołeczna Estrada Sylwester TVN 2019

Sylwester z TVN-em rozpocznie się o godzinie 19:00 na placu Bankowym w Warszawie. Transmisja na antenie TVN i na player.pl rozpocznie się o 19:45. Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE