Julia Wieniawa i Baron świętują razem jego urodziny! Co ich łączy? Wszystko jasne!

2019-12-14 12:15 nk
Julia Wieniawa i Baron
Autor: www.instagram.com/alekbaron, www.instagram.com/juliawieniawa

Aleksander Milwiw-Baron skończył 13 grudnia 36 lat. Jak się okazuje, swoje urodziny spędził z... byłą dziewczyną! Julia Wieniawa i Baron byli razem w eleganckiej francuskiej restauracji. Aktorka pochwaliła się na swoim stories zdjęciem, na którym ex para wznosi wspólnie toast, stukając się kiepiszkami. Julka zdradziła też, co ich łączy!

Aleksander Milwiw-Baron, czyli po prostu Baron, znany z zespołu Afromental i programu The Voice Of Poland, właśnie skończył 36 lat! I nigdy nie zgadlibyście, z kim świętował swoją "podwójną osiemnastkę", gdyby nie to, że już wygadaliśmy się w tytule artykułu! ;)

Julia Wieniawa i Baron spotykali się przez kilka miesięcy w pierwszej połowie 2019 roku. Para została nakryta na randkowaniu w lutym. Niestety, ten związek nie potrwał długo. Czy zaważyła 15-letnia różnica wieku? A może, jak donosiły media, wkradła się nuda? Tak czy inaczej, Julka i Baron postanowili zostać przyjaciółmi. Na dowód tego, że to im się udało, para utrzymuje także kontakt na Instagramie. Wieniawa jakiś czas temu na przykład "wygadała się", że obejrzała razem z Baronem cały sezon serialu, w którym gra.

Julia Wieniawa świętuje z Baronem

Tak, to właśnie z Julią Wieniawą Baron spędził urodziny, i to w całkiem romantycznych okolicznościach. Para wybrała się do eleganckiej francuskiej restauracji w Warszawie.

Zdjęcie ze spotkania, z kieliszkami na pierwszym planie, Julia Wieniawa zamieściła na swoim Insta Stories. Co obecnie łączy ją z byłym chłopakiem? To zdradza opis fotki. nie dajcie się zwieść czerwonemu serduszku, późniejszy hasztag mówi wszystko...

Wszystkiego najlepszego Alek <3 #bestfriends #onlygoodvibes

- napisała Wieniawa, a Baron udostępnił zdjęcie w swoim story i napisał: "This is how we do it #goals".

Jak myślicie, jeszcze coś z tego będzie czy to naprawdę tylko "best friends"?

Julia Wieniawa i Baron
Autor: Instagram.com/juliawieniawa
NAJNOWSZE