Sylwester 2018/2019: Alvaro Soler w Polsce z dziewczyną? Kim jest Sofia Ellar?

2018-12-31 12:14
Alvaro Soler - Sylwester
Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Sylwester 2018/2019 z Zakopanem to przede wszystkim występ głównej gwiazdy, autora niekwestionowanego hitu 2018 roku, czyli piosenki La Cintura. Czy Alvaro Soler pojawi się w Polsce razem ze swoją dziewczyną?

Sylwester 2018/2019 podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się przy dźwiękach hitów Alvaro Solera. Autor piosenki La Cintura tym razem wystąpi w Zakopanem, podczas Sylwestra marzeń z Dwójką.

Kim jest Alvaro Soler? 

Gwiazdy hitów La Cintura i Sofia chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Artysta wyjątkowo często i chętnie odwiedza nasz kraj, a jego piosenki to jedne z najczęściej granych w ostatnich miesiącach hitów w Polsce.

Warto jednak przyjrzeć się bliżej jego ukochanej. To właśnie dla niej Alvaro Soler napisał piosenkę Sofia...

ALVARO SOLER PRZYJEDZIE DO POLSKI Z DZIEWCZYNĄ? KIM JEST SOFIA ELLAR?

W lutym 2018 roku Alvaro Soler potwierdził na Instagramie, że ma dziewczynę. Ukochana piosenkarza to Sofia Ellar - także artystka. To właśnie dla niej powstał hit Sofia.

Sofia Ellar, podobnie jak jej chłopak Alvaro Soler, jest piosenkarką. Jej prawdziwe pełne nazwisko to Sofía Lecubarri y Ruigómez.

Dziewczyna Alvaro Solera ma 25 lat i podobnie jak on ma hiszpańskie korzenie. Urodziła się jednak i na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Creo en ti @reikmx Post udostępniony przez SofiaEllar (@sofiaellar)

Sofia Ellar śpiewa i gra na gitarze. Jak dotąd nagrała dwa krążki - Seis peniques (2017) oraz Nota en Do (2018).

Wyświetl ten post na Instagramie.
El viento, que se lo lleva todo Post udostępniony przez SofiaEllar (@sofiaellar)

Dziewczyna Alvaro Solera jest nie tylko piękna i utalentowana, ale także dobrze wykształcona :) Sofia Ellar ukończyła studia na wydziale Administracji i Biznesu na hiszpańskim Uniwersytecie IE.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Cuando solo te queda sonreir porque ya te has quemado y estás muy lejos de casa. Post udostępniony przez SofiaEllar (@sofiaellar)

Chyba zgodzicie się z nami, że Alvaro Soler i Sofia Ellar to wyjątkowo piękna para?

Ciekawe, czy Alvaro tym razem zabierze swoją piękną dziewczynę do Polski. Sylwester w Zakopanem? Na miejscu Sofii Ellar nie przegapilibyśmy takiej okazji :)

Według obietnic TVP, organizatora Sylwestra Marzeń z Dwójką, Alvaro Soler zaśpiewa w Zakopanem swoje największe hity - wspomniane piosenki Sofia i La Cintura oraz El Mismo Sol.

Będziecie oglądać? A może wybierzecie coś z oferty konkurencji?

SYLWESTER 2018/2019. KTO JESZCZE WYSTĄPI W ZAKOPANEM?

Alvaro Soler to główna, ale nie jedyna gwiazda Sylwestra marzeń z Dwójką. Na Równi Krupowej pojawią się także Sławomir, Zenek Martyniuk, grupy Boys i Weekend, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Papa D, Marcin Sójka, Michał Szczygieł, Al Bano i Romina Power oraz Thomas Anders z Modern Talking. 

Sylwestra z Dwójką poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00.

Margaret
Autor: wbf Małgorzata Jamroży, znana dziś jako Margaret, również rozpoczynała swoja karierę w Szansie na sukces. Śpiewała piosenkę Moniki Brodki, a dziś ma od niej szersze grono odbiorców. Program pozwolił jej na szybki rozwój kariery. To twórczyni takich hitów jak In My Cabana, Byle Jak czy Cool Me Down.
Natalia Szroeder
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER Natalia Szroeder
NAJNOWSZE