Stranger Things 4 z nową gwiazdą! Zagra Amybeth McNulty z "Ania, nie Anna"

2021-06-10 7:23 kp
 Amybeth McNulty
Autor: Netflix/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

4. sezon Stranger Things odsłania przed fanami kolejne tajemnice. Twórcy hitu Netflixa ogłosili, że do obsady dołącza Amybeth McNulty, znana z innego serialu platformy - Ania, nie Anna. Aktorka wcieli się w postać o imieniu Vickie. To jednak nie jedyna nowa gwiazda Stranger Things 4. Sprawdźcie szczegóły!

Fani serialu Stranger Things z niecierpliwością czekają na informacje na temat premiery najnowszej odsłony produkcji. Stranger Things 4 miało pierwotnie trafić na platformę jeszcze w 2020 roku - filmowcy musieli jednak uznać wyższość pandemii koronawirusa i przełożyć zdjęcia na bardziej bezpieczny moment. Prace nad 4. sezonem Stranger Things są więc w toku. Ekipa pracuje obecnie w Atlancie.

Twórcy Stranger Things długo nie chcieli zdradzić, czy planują stworzyć nowy sezon serialu. Gdy jednak ostatnia odsłona hitu Netflixa zakończyła się potężnym cliffhangerem, nie było wątpliwości, że bohaterowie z Hawkins jeszcze wrócą. I to nie sami. Netflix ogłosił właśnie, że do ekipy dołączyli nowi, młodzi aktorzy.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Amybeth McNulty w Stranger Things 4

Jedną z nowych gwiazd Stranger Things 4 została Amybeth McNulty. Fani poznali młodą aktorkę w roli rezolutnej Ani w serialu opartym na książce Ania z Zielonego Wzgórza - Ania, nie Anna. 19-letnia dziś Amybeth McNulty pojawiła się w 1. sezonie serialu jako 15-latka i szybko zdobyła sympatię widzów. W Stranger Things 4 młoda aktorka zagra Vickie, która wpadnie w oko jednemu z nastoletnich bohaterów serialu.

Poza Amybeth McNulty do obsady dołącza Myles Truitt, który wcieli się w rolę gwiazdora koszykówki, który cieszył się sławą, przyjaciółmi i pieniędzmi. Do momentu niezwykłych wydarzeń w mieście...

Czekacie na Stranger Things 4?

NAJNOWSZE