Dom z papieru 5: Są pierwsze zdjęcia z gwiazdami nowego sezonu!

2021-06-04 9:33 mm
Dom z papieru 5 - pierwsze zdjęcia z nowego sezonu
Autor: Manolo Pavon, Tamara Arranz

Fani serialu "Dom z papieru" odliczają już tygodnie do premiery sezonu 5 swojej ukochanej produkcji. Hit Netflixa powróci już we wrześniu, a tymczasem producenci opublikowali pierwsze zdjęcia z nowego sezonu! Kto będzie największą gwiazdą piątej odsłony przygód Profesora, Tokio i reszty ekipy? Zobaczcie, co nas czeka w "Dom z papieru 5".

Do premiery sezonu 5. serialu "Dom z papieru" pozostało jeszcze trochę czasu, ale fani już z niecierpliwością wypatrują pierwszych przecieków na temat nowych odcinków. Co wydarzy się w piątym sezonie? O tym przekonamy się już 3 września, kiedy to na platformę Netflix trafi pierwsza część nowego sezonu "Domu z papieru". Część druga będzie miała swoją premierę 3 grudnia 2021 r.

Dom z papieru 5. Są pierwsze zdjęcia

Tymczasem serwis Netflix opublikował pierwsze ujęcia z ostatniego sezonu "Domu z papieru".

Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. Zbliża się koniec serii stworzonej przez Álexa Pinę

- czytamy w załączonym do fotek opisie. 

Pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu ujawniają chaos zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim. Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, a Lizbona jest bezpieczna w banku. Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Brzmi ciekawie? No jasne - jak zawsze! W końcu "Dom z papieru" nie przypadkowo od pierwszego sezonu bije rekordy popularności. 

Czekacie na ostatni sezon? 

Dom z Papieru - czy nadajesz się do ekipy Profesora?

Pytanie 1 z 10
Wyobraź sobie, że jesteś w ekipie. Który pseudonim pasuje do ciebie najbardziej?

W oczekiwaniu na "Dom z papieru 5" zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowych odcinków!

Piosenki na Euro. Muzyczne hity kiedyś i dziś | ESKA XD - CD-ROOM #24
NAJNOWSZE