Stormi w warkoczykach jak Travis Scott! "Córeczka tatusia"

2019-11-18 13:14 kp
Travis Scott, Stormi Webster
Autor: EastNews; Instagram/ Travis Scott

Mimo rozstania Kylie Jenner i Travis Scott utrzymują regularny kontakt i razem wychowują swoją córkę. Travis jest zresztą absolutnie zakochany w dziewczynce i każdą wolną chwilę poświęca na zajmowanie się małą. Tym razem raper ma naprawdę powodu do dumy - córka Kylie Jenner wygląda jak jego mini wersja!

Gdy Travis Scott związał się z Kylie Jenner, jego życie niespodziewanie zmieniło się o 180 stopni. Już po kilku tygodniach związku celebrytka zaszła w ciążę i długo stało pod znakiem zapytania, czy raper zaangażuje się w wychowanie dziecka i stworzy z Kylie Jenner rodzinę. Po dziewięciu miesiącach ciąży, które Kylie przeżyła z dala od mediów, okazało się, że jej więź z Travisem ma się świetnie i oboje z radością przywitali Stormi na świecie.

Sielanka trwała ponad dwa lata. W październiku Kylie Jenner i Travis Scott niespodziewanie zerwali, uznając, że oboje potrzebują czasu dla siebie i więcej swobody. Niewiele zmieniło to jednak w ich relacji - rodzice Stormi nadal mają do siebie sporo sympatii i spędzają razem mnóstwo czasu, opiekując się córką.

Stormi jak Travis Scott. To wykapany tata

Travis Scott zachwycił swoich fanów dojrzałym podejściem do ojcostwa. Okazało się bowiem, że znany wcześniej z zamiłowania do imprez raper chętnie porzucił burzliwy tryb życia, by spędzać czas z dziewczynką. Dziś już wiadomo, że Stormi ma z taty naprawdę sporo. Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia!

Travis Scott pochwalił się na Instagramie fotkami, na których mała Stormi wystąpiła w jego "firmowym" uczesaniu, czyli cieniutkich warkoczykach. Ubrana w ciemną, oliwkową koszulkę dziewczynka naprawdę wygląda jak mała kopia swojego taty! A pamiętacie, jak przed jej narodzinami plotkowano, czy to na pewno córka Travisa? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
“ Daddy’s hair “ Post udostępniony przez flame (@travisscott)
Wyświetl ten post na Instagramie.
stormi’s world Post udostępniony przez flame (@travisscott)
NAJNOWSZE