Sofia Richie ma pupę jak Kylie Jenner! "Znalazła jej chirurga" [ZDJĘCIA]

2019-11-16 15:06 kp
Sofia Richie, Kylie Jenner
Autor: Instagram/ Sofia Richie; Instagram/ Kylie Jenner

Sofia Richie przeszła długą drogę, zanim udało jej się zdobyć sympatię klany Kardashian. Siostry-celebrytki długo były do niej negatywnie nastawione, nie mogąc zapomnieć, że młoda modelka zdobyła serce Scotta Disicka. W końcu jednak Sofia wdała się w łaski Kardashianek, a jej najlepszą przyjaciółką została Kylie Jenner. To widać!

Sofia Richie już od wielu lat walczyła o miano prawdziwej celebrytki. Dopiero jednak związek ze Scottem Disickiem przyniósł jej regularną obecność w mediach plotkarskich. Kolejnym etapem wchodzenia "na szczyt" stała się przyjaźń z Kylie Jenner. Znajomość z miliarderką nauczyła Sofię, jak naprawdę pokazywać bogactwo na Instagramie i jak obfite powinny być jej pośladki ;)

Już od miesięcy możemy obserwować, jak Sofia Richie naśladuje siostry Kardashian zarówno w swoich stylizacjach, jak i sposobie spędzania wolnego czasu. Już na samym początku jej związku ze Scottem Disickiem w mediach pojawiały się plotki, według których Sofia powiększyła piersi i przefarbowała włosy na prośbę Scotta, by przypominać jego byłą.

>> Sofia Richie znowu kopiuje Kourtney Kardashian! Scott Disick tego chce?

Tym razem jednak ewidentną inspiracją Sofii Richie była Kylie Jenner.

Sofia Richie jak Kylie Jenner. Co za pośladki!

Sofia Richie pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami w bikini, na których naprawdę trudno oderwać wzrok od jej bioder. Pupa celebrytki znacznie urosła w porównaniu do jej ujęć sprzed kilku miesięcy i najwyraźniej - jak podsumował jeden z internautów - trafiła w końcu do chirurga plastycznego Kylie Jenner.

Ponieważ jednak na zdjęciach z sierpnia Sofia Richie nie przypomina jeszcze Kylie Jenner, można dojść też do wniosku, że jej nowymi zdjęciami zajęli się po prostu graficy. Przypuszczamy, że przed ostateczną decyzją o wizycie u specjalisty celebrytka postanowiła sprawdzić, jak jej duża pupa podoba się fanom...

Podoba się?

Wyświetl ten post na Instagramie.
A series of me living my best life Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)

A tu Sofia sprzed kilku miesięcy:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Names Buck Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
Wyświetl ten post na Instagramie.
@amberasaly 🐠 Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
NAJNOWSZE