Steve Buscemi

i

Autor: Invision/Invision/East News Steve Buscemi został zaatakowany w Nowym Jorku

Gwiazdy Hollywood

Steve Buscemi trafił do szpitala. Został pobity na ulicach Nowego Jorku

2024-05-14 9:55

Znany aktor Steve Buscemi trafił do szpitala po tym, jak został brutalnie zaatakowany na ulicach Nowego Jorku. Incydent miał miejsce w zeszłym tygodniu na Manhattanie. Policja nadal nie odnalazła sprawcy.

Steve Buscemi, aktor znany z takich produkcji jak "Boardwalk Empire" i "Fargo", został niespodziewanie zaatakowany na jednej z ruchliwych ulic Nowego Jorku. Według świadków i nagrań wideo, Buscemi przeglądał telefon komórkowy, gdy nagle został uderzony przez nieznanego sprawcę. Atak, który miał miejsce w okolicy Third Avenue, był zupełnie nieprowokowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jack Nicholson ma problemy zdrowotne. Jego umysł jest w zaniku

SHORT - Reacts - Roxie Węgiel - Buty | ESKA

66-letni Steve Buscemi został zaatakowany nagle. Do szpitala trafił z licznymi obrażeniami twarzy

Nagranie, które uzyskała stacja CBS New York, pokazuje 66-letniego Buscemiego idącego na południe wzdłuż Third Avenue tuż przed południem 8 maja. Aktor spojrzał w górę, aby przywitać się z kimś, zanim przeszedł przez East 27th Street. W tym momencie, według policji, mężczyzna ubrany na niebiesko niespodziewanie uderzył Buscemiego. Atak był zupełnie niesprowokowany i zaskoczył zarówno aktora, jak i przechodniów. Świadkowie opisywali sprawcę jako mężczyznę, który wcześniej szedł w kierunku północnym i mówił do siebie. 

To szalone, ale niestety, w dzisiejszych czasach takie rzeczy się zdarzają. Mieszkam w pobliżu i słyszę o tym cały czas

- powiedziała jedna z mieszkanek Nowego Jorku.

Buscemi został przewieziony do szpitala Bellevue z siniakami, opuchlizną i krwawieniem w okolicy lewego oka. Zdjęcia pokazujące Buscemiego z posiniaczoną twarzą obiegły media społecznościowe, chociaż aktor odmówił udzielenia wywiadu na żywo. Rzecznik Buscemiego skomentował sytuację, mówiąc, że aktor stał się kolejną ofiarą przypadkowego aktu przemocy w mieście.

Czuje się dobrze i docenia wszystkie życzenia powrotu do zdrowia, chociaż jest smutny, że takie rzeczy zdarzają się na ulicach Nowego Jorku

- oznajmił przedstawiciel aktora.

Policja nie odnalazła jeszcze sprawcy ataku. Apeluje do mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji. Steve Buscemi, mimo szoku i obrażeń, wyraził wdzięczność za wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia, podkreślając jednocześnie, jak ważne jest zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach Nowego Jorku.