Stanisław Rozenek zaszczepił się na koronawirusa. Małgosia: "Odpowiedzialność"

2021-07-22 18:39 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan z synami
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan od początku akcji szczepień przeciwko koronawirusowi głośno deklarowała, że siebie i swoją rodzinę zaszczepi, gdy tylko będzie to możliwe. I tak właśnie drugą dawkę szczepionki otrzymał jej starszy syn, Stanisław. Nastolatek osobiście pochwalił się szczepieniem na swoim profilu na Instagramie.

Polskie gwiazdy od wielu miesięcy pokazują swoje zdjęcia z punktów szczepień i zachęcają niezdecydowanych, by i oni zdobyli za pomocą szczepionki odporność na koronawirusa. Lekarze nie mają wątpliwości, że szczepienia to najlepszy sposób na zatrzymanie pandemii i zagwarantowanie zdrowia sobie i swoim bliskim. A wobec zbliżającej się czwartej fali nie ma na co czekać.

Do zaszczepionych gwiazd już od dawna należy Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda od początku głośno deklarowała, że zaszczepi siebie i swoją rodzinę i krytykowała wszelkie antyszczepionkowe teorie obiegające media.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan zaszczepiony

Podczas gdy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odpoczywają podczas kolejnego urlopu, tym razem we Włoszech, syn gwiazdy, Stanisław, miał ważne sprawy do załatwienia w domu. 15-latek pochwalił się na Instagramie przyjęciem drugiej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. Chłopak zamieścił zdjęcia z punktu szczepień, a jego dumna mama napisała w komentarzu:

Odpowiedzialność 👍

Jak zawsze, i tym razem pod postem pojawiły się komentarze od antyszczepionkowców i zwolenników teorii spiskowych. Stanisław - który na co dzień chętnie odpowiada na komentarze - postanowił jednak nie wdawać się z nimi w dyskusje.

Słusznie?

NAJNOWSZE