Zendaya, Tom Holland

i

Autor: Rex Features/East News

Zendaya i Tom Holland żartują z różnicy wzrostu. Ile ich dzieli?

2021-12-07 14:42

Zendaya i Tom Holland wzbudzają ogromne emocje. Odkąd potwierdzili swój związek w lipcu tego roku, media uważnie ich śledzą. Uchodzą nie tylko za mega zgodną, ale także stylową parę. Co ich dzieli? Na pewno wzrost. Z tą różnicą, że to Zendaya jest wyższa. O ile?

Zendaya i Tom Holland to para jak z obrazka. Piękni, młodzi i niezwykle utalentowani. Podbijają świat i serca widzów, gdy razem pojawiają się na ekranie.

Od czasu wyjawienia, że są parą, internauci i fani chcą znać jak najwięcej szczegółów z ich życia. Ostatnio dowiedzieli się, jak para radzi sobie z różnicą wzrostu. Co prawda niewielką, ale za to mocno widoczną.

Nie jest tajemnicą, że Zendaya jest wyższa od swojego ukochanego. Widać to zwłaszcza na wielkich galach, gdy aktorka ubiera szpilki. Wtedy różnica jest jeszcze większa. Na szczęście oboje nie mają z tym żadnego problemu, mają za to duży dystans do siebie. Ostatnio podzielili się zabawną sytuacją z tym związaną.

Już wkrótce swoją premierę będzie miał film z udziałem pary Spider-Man: Bez drogi do domu. Przy okazji promocji filmu, opowiedzieli o zabawnej sytuacji, jaka wydarzyła się na planie.

To fajna historia. Był pewien kaskaderski wyczyn, podczas którego Spider-Man zabiera nas na most i tam ustawia. Ma delikatnie ustawić MJ na górze (w tej roli Zendaya) i się odsunąć. Byliśmy ze sobą spięci i jeśli lądujemy w tym samym momencie, to ze względu na naszą różnicę wzrostu staję na powierzchni szybciej niż on. Co w tej sytuacji?

- opowiadała aktorka.

Zendaya ustała, a ja? Powinienem wyglądać fajnie, bo jestem superbohaterem. Tymczasem wylądowałem tak, że nie dosięgałem nogami, więc to ona mnie złapała. Przerwali to, a ja pomyślałem: jeju, przestań.

 – kontynuował Tom Holland

Co do różnicy wzrostu, to jak czytamy w mediach Zendaya ma 178 cm, a Tom 173. ;)

Zobacz też: Złota Piłka 2021: Zendaya w obłędnej kreacji

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH