Spice Girls w końcu razem! Wszystko z inicjatywy Victorii Beckham

2021-06-11 15:00 AM
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: Joel Ryan/Invision/AP/East News

Zespół Spice Girls mimo zakończenia swojej działalności po latach postanowił powrócić. Na wyruszenie w ponowną trasę zdecydowały się wszystkie dziewczyny oprócz Victorii Beckham. Dla mediów i fanów była to jasna informacja, Victoria odcina się od przeszłości i nie chce mieć nic wspólnego z zespołem. Czyżby? Projektanta właśnie pokazała, że rzeczywistość wygląda trochę inaczej.

Zespół Spice Girls zakończył swoją działalność w 2000 roku. 18 lat później cztery dziewczyny z zespołu postanowiły reaktywować band. Wyruszyły w trasę po Wielkiej Brytanii. Do pełnego składu brakowało tylko jednej osoby. Victoria Beckham zapowiedziała, że nie ma zamiaru wracać do przeszłości i odcięła się od zespołu. Co nie oznacza, że odcięła się od koleżanek ze Spice Girls. Wręcz przeciwnie!

Wielu fanów było przekonanych, że Victoria Beckham nie chce ponownie dołączyć do zespołu, ponieważ jest ze składem po prostu pokłócona. Powody były jednak inne i o kłótni nie było mowy.

Spice Girls ponownie razem. Victoria Beckham zmieniła zdanie?

Zespół Spice Girls łączy siły ponownie. I tym razem z inicjatywy samej Victorii! Dziewczyny co prawda nie stanęły na scenie, bo w tej kwestii projektantka pozostaje nieugięta, ale za to zjednoczyły się, by wspólnie wyrazić wsparcie dla społeczności LGBTQ+.

Victoria Beckham stworzyła kolekcję Pride, z której 100% dochód ma zostać przekazany organizacji charytatywnej, która wspiera młodych ludzi LGBTQ+ w wieku 16-25 lat w Wielkiej Brytanii. Są to ludzie, którzy na co dzień borykają się z wieloma przeciwnościami, a nawet doświadczają bezdomności i życia w nieprzyjaznym dla siebie środowisku.

W akcji wzięły udział wszystkie członkinie zespołu, czyli Mel B, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i oczywiście Victoria Beckham. To już trzeci rok z rzędu, kiedy projektanta podejmuje współpracę z charytatywną organizacją, ale pierwszy raz, kiedy postanowiła zaangażować do tego członkinie Spice Girls.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE