Gigi Hadid z córką cieszą się latem. Mają nawet takie same stroje kąpielowe!

2021-06-11 7:33 kp
Gigi Hadid
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Gigi Hadid to jedna z gwiazd, które w ubiegłym roku zostały mamami i dziś większość czasu poświęcają na opiekę nad dzieckiem. Mała Khai rośnie jak na drożdżach i każdego dnia zachwyca swoich rodziców. Teraz przed nią pierwsze lato. Modelka pokazała urocze zdjęcia, na których widzimy, jak mama i córka spędzają razem czas w upalne dni.

Gigi Hadid i Zayn Malik bardzo długo szukali recepty na to, jak stworzyć udany związek. Para kilkakrotnie ze sobą zrywała, aż w końcu zrozumiała, że źródłem ich niepowodzeń są wszechobecni paparazzi i zainteresowanie mediów. Gdy muzyk i modelka wyprowadzili się na ranczo do Pensylwanii, w końcu odetchnęli z ulgą i w kwietniu ubiegłego roku potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Córka Gigi Hadid i Zayna Malika przyszła na świat we wrześniu. Od tamtego momentu jej mama konsekwentnie chroni jej prywatności - jeśli już Khai pojawia się na Instagramie Gigi Hadid, możemy zobaczyć ją tyłem. To jednak, co najważniejsze, widać gołym okiem. Mama i córka są razem bardzo szczęśliwe.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Gigi Hadid i Khai razem

Tym razem Gigi Hadid opublikowała zdjęcia z upalnego dnia, który spędziła z córeczką nad basenem. Modelka powoli wraca już do pracy i ma za sobą pierwsze sesje zdjęciowe już po narodzeniu córki. Wychowanie małej jest dla niej jednak najważniejsze i większość czasu dziewczyna Zayna Malika spędza w domu.

Na nowych zdjęciach Gigi Hadid i Khai występują w bliźniaczych, zielonych strojach kąpielowych. Na jednym ze zdjęć widzimy, że dziewczynka swobodnie już siedzi i może pochwalić się całkiem bujną fryzurą.

Zobaczcie te urocze ujęcia!

NAJNOWSZE