Sophie Turner skończyła 25 lat! Joe Jonas złożył zabawne życzenia

2021-02-22 9:13 kp
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Sophie Turner i Joe Jonas mają powody do zadowolenia. Para jest szczęśliwym małżeństwem, a w ubiegłym roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. W takich przyjemnych okolicznościach Joe Jonas i Sophie Turner świętowali 25. urodziny aktorki. Z powodu pandemii koronawirusa nie mogli liczyć na urodzinową imprezę i szczerze - raczej im na niej nie zależało!

Gdy Sophie Turner zaczynała karierę w showbiznesie jako młoda gwiazda Gry o Tron, nie mogła się spodziewać, że dziesięć lat później będzie żoną jednego z największych młodych gwiazdorów muzyki! Tymczasem Joe Jonas całkowicie stracił głowę dla pięknej aktorki i dziś jest nie tylko jej mężem, ale i ojcem jej dziecka.

Joe Jonas i Sophie Turner dobrali się idealnie! Oboje mają podobne poczucie humoru i styl, lubią też tak samo spędzać czas - ostatnio oczywiście na opiece nad dzieckiem. Zanim jeszcze ich córka pojawiła się na świecie, muzyk i aktorka uznali, że "bywanie" na salonach nie do końca im odpowiada i brali udział tylko w najważniejszych eventach.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Sophie Turner skończyła 25 lat

W miniony weekend Sophie Turner świętowała swoje 25. urodziny. Para zapewne spędziła je w małym gronie najbliższych. O urodzinowym poście dla ukochanej nie zapomniał na Instagramie Joe Jonas. Aktor dodał zabawny post, w którym zestawił dwa nastroje, w jakich widuje swoją żonę...

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Masz dwa nastroje i kocham je oba tak samo

- napisał pod wymownymi zdjęciami aktorki - pierwszym w wyjściowym stroju, a drugim w rozciągniętym dresie i bez makijażu. Każda kobieta zna chyba te dwa stany :)

Dołączamy się do życzeń!

NAJNOWSZE