Wilmer Valderrama został ojcem! Demi Lovato pogratulowała byłemu?

2021-02-22 8:16 kp
Demi Lovato
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Związek z Wilmerem Valderramą był jednym z najdłuższych i najważniejszych dla Demi Lovato. Choć ich relacja się wypaliła, zostali dobrymi znajomymi i wciąż deklarują wzajemną sympatię. To nie są puste słowa - wystarczy przypomnieć, jak aktor czuwał przy łóżku wokaliski po jej tragicznych przedawkowaniu. Teraz on został ojcem!

Wilmer Valderrama był jednym z najważniejszych mężczyzn w życiu Demi Lovato. Choć gwiazda ma za sobą wiele mniej lub bardziej udanych związków, to właśnie z aktorem udało jej się stworzyć najpoważniejszą relację. Para była razem przez sześć lat i ostatecznie po kilku kryzysach rozstała się w 2016 roku. Wilmer i Demi zawsze zaznaczali jednak, że choć miłość między nimi wygasła, pozostała szczera przyjaźń.

Wiadomo, że rozstanie Demi Lovato i Wilmera Valderramy zasmuciło nie tylko jej fanów, ale i bliskich. Rodzina wokalistki bardzo kibicowała tej relacji i upatrywała w niej przyszłości Demi. Dziś już wiemy, że tak się nie stało, a Wilmer Valderrama układa sobie życie u boku nowej ukochanej.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Wilmer Valderrama został ojcem

Gdy w styczniu ubiegłego roku Wilmer Valderrama ogłosił swoje zaręczyny z modelką Amandą Pacheco, Demi Lovato nie zapomniała pogratulować swojemu ex i - jak donosiły media - cieszyła się z powodu jego szczęścia. Teraz aktor podzielił się z fanami jeszcze bardziej wyjątkową informacją o narodzinach pierwszego dziecka pary.

Życie jest nieustannie ewoluującą podróżą i przez wszystkie te czasy, kiedy nasza ścieżka potrzebuje światła ... często wysyłane są anioły, aby wskazać nam drogę i abyśmy mogli być kimś więcej ... prosto z nieba witamy naszą pierwszą córkę ...

- napisał poetycko aktor pod pierwszymi zdjęciami z córeczką.

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów i przyjaciół pary. Czy młodym rodzicom pogratulowała też Demi Lovato? Gwiazda zapewne postanowiła skontaktować się z Wilmerem Valderramą prywatnie - nauczona ostatnimi doświadczeniami Demi woli wszelkie sprawy osobiste załatwiać z dala od mediów.

Być może też szczęście aktora wywołało w wokalistce pewną nostalgię - podczas gdy on układa sobie szczęśliwie życie, ona musi rozprawić się z myślami o Maxie Ehrichu i mierzyć z przeszłością związaną z narkotykami. Z pewnością jednak i do niej zawita w końcu szczęście.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE