Sokół dostał od znanego malarza wyjątkowe dzieło sztuki. To nawiązanie do jego utworu

2022-12-01 15:54 Joanna Dembek
Wojciech Sosnowski Sokół
Autor: AKPA / Screen/YouTube/@ProstoTV Sokół dostał prezent od znanego Leona Tarasewicza

Wojtek Sokół przyjął nietuzinkowy prezent od malarza Leona Tarasewicza. To dzieło sztuki przywołuje na myśl jeden z utworów rapera pt. "Jednorożec". Fani są zachwyceni podarunkiem, a Sokół dzieli się serią zdjęć ze spotkania z profesorem.

Wojtek Sosnowski, większości znany jako Sokół, to polski raper działający na polskiej scenie od 1996 roku. Współzałożyciel WWO, ZIP Skład, TPWC, czy wytwórni muzycznej Prosto. Jeden z najlepszych polskich raperów i tekściarzy. Pierwszy solowy album zatytułowany Wojtek Sokół wydał 15 lutego 2019 roku. Drugi - Nic - ukazał się 19 listopada 2021 roku. To na nim znajduje się utwór Jednorożec, który najwidoczniej natchnął Leona Tarasewicza to podarowania raperowi figury mitycznego zwierzęcia.

"Jaki piękny ten koń ze szpikulcem!"

Wojtek Sokół opublikował na Instagramie serię zdjęć, na których możemy zobaczyć rapera w towarzystwie Leona Tarasewicza - znanego malarza tworzącego intrygujące prace wystawiane w największych galeriach w Polsce i za granicą.

65-letni artysta podarował Wojtkowi rzeźbę jednorożca o błyszczącym, srebrnym ubarwieniu kończyn, różowych uszach i pyszczku oraz złotym rogu. Fani pochwalili dzieło sztuki i jego autora: "Cudowny prezent od wspaniałego artysty", "Zajebisty prezent!!! A na pierwszym zdjęciu dwóch fantastycznych facetów!!!", "Jest obrzydliwe najpiękniejszy". Jedna z użytkowniczek w komentarzu posłużyła się fragmentem tekstu Jednorożca: "Jaki piękny ten koń ze szpikulcem!".

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE