Sofia Richie już nie pamięta Scotta Disicka! Randkuje z Matthew Mortonem

2020-10-20 19:09 es
Scott Disick i Sofia Richie
Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Sofia Richie długo znosiła walkę o tytuł najważniejszej kobiety w życiu Scotta Disicka. Celebryta nie mógł się oprzeć swojej byłej partnerce, Kourtney Kardashian. Ostatecznie para się rozeszła i każdy poszedł w swoją stronę. Disick ugania się za modelkami, ale Richie też nie płacze w poduszkę!

Sofia Richie i Scott Disick przez pewien czas tworzyli niezły duet. Wydawało się, że przy niej celebryta porzuci rolę playboya. Jednak po pewnym czasie ponownie zbliżył się do swojej ex partnerki. Nie wiadomo było, czy Kourtney Kardashian go pociąga, czy tylko chodzi o wspólne dzieci. Zagraniczne media donosiły, że raczej to pierwsze... W końcu Sofia Richie i Scott Disick zerwali. On niemal od razu wrócił do dawnego stylu życia. Teraz wiemy, że ona także nie wypłakuje oczu w samotności!

ESKA XD #006

Sofia Richie znów randkuje

Wygląda na to, że Sofia Richie już zapomniała o byłym chłopaku. Zamiast płakać za Scottem Disickiem, ruszyła na randkę. Jej wybrankiem jest Matthew Morton.

Para została sfotografowana w restauracji Nobu. Sofia Richie ubrała się swobodnie w czarną koszulę, spodnie i skórzaną kurtkę. Matthew Morton włożył białą koszulę, czarne spodnie i jasnobrązową kurtkę. Oczywiście oboje mieli maseczki!

Zagraniczne media donoszą, że to coś więcej, niż koleżeński obiad...

Starają się nie robić niczego wielkiego ze swojego związku ani z tego, jak poważny jest, ale na pewno się widują.

Zdradza tajemnicze źródło Us Weekly.

Niecierpliwie czekamy na rozwój wydarzeń!

NAJNOWSZE