Sofia Richie i Scott Disick ZERWALI? Ona kolejny dzień spędza w domu innego!

2020-05-17 22:14 kp
Sofia Richie
Autor: SplashNews.com/East News

Czy nad związkiem Sofii Richie i Scotta Disicka w końcu zebrały się czarne chmury? Fani od trzech lat zastanawiali się, czy młoda modelka i były facet Kourtney Kardashian rzeczywiście są w stanie stworzyć poważny związek. I gdy już wydawało się, że młoda modelka osiągnęła swój cel i ostatecznie zdobyła jego serce, zaczęło dziać się coś dziwnego... Czy TO jest nowy facet Sofii Richie?

Związek Sofii Richie i Scotta Disicka po długim czasie zaczął w ostatnich miesiącach przypominać poważną relację. Celebrytka wywalczyła sympatię klanu Kardashian, co z pewnością dodało pewności siebie Disickowi - wiadomo, że Scott bardzo polega na opinii Kourtney Kardashian i jej sióstr. Oczywiście na zaręczyny nie było co liczyć, ale zamieszkanie razem można było uznać za sukces.

Tymczasem wygląda na to, że w relacji Sofii Richie i Scotta Disicka dzieje się coś niespodziewanego. Zaledwie kilka dni temu media donosiły, że celebryta trafił na odwyk - wprawdzie wypisał się z niego już następnego dnia - i od tamtego momentu paparazzi przyłapują ją wyłącznie w towarzystwie kogoś zupełnie innego...

Sofia Richie i Scott Disick rozstali się?

Zawsze dobrze poinformowany serwis TMZ donosi, że Sofia Richie przebywa od kilku dni w domu w Malibu, którego właścicielem jest nieznany mężczyzna. Na dowód tabloid opublikował zdjęcia modelki w towarzystwie rzeczonego faceta. Scotta Disicka nie było nigdzie w pobliżu...

Zgodnie z informacjami TMZ Sofia Richie miała spędzić w posiadłości swojego "znajomego" trzy kolejne dni i noce. Disick tymczasem ma walczyć z problemami, w wyniku których trafił na odwyk. Choć media podawały, że chodzi o problemy z alkoholem i kokainą, jego znajomi zarzekają się, że Scott wciąż nie może pogodzić się ze stratą rodziców.

Myślicie, że to koniec związku Sofii Richie ze Scottem Disickiem?

NAJNOWSZE