Sofia Richie i Scott Disick na sexy zdjęciu. Wyprosiła wspólną fotkę?

2019-09-23 13:38 kp
Sofia Richie i Scott Disick
Autor: Joker / SplashNews.com/East News

Sofia Richie to ostatnia osoba, jakiej zdjęcie można znaleźć na Instagramie Scotta Disicka. Mimo ponad dwuletniego związku, celebryta wciąż niechętnie chwali się fotkami ze swoją wybranką, zamiast tego publikując niemal wszystkich członków rodziny Kardashian. W końcu Sofia wzięła sprawy w swoje ręce i sama wrzuciła romantyczne zdjęcie.

Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Rob Jenner i oczywiście dzieci - to przyjaciele Scotta Disicka, których zdjęcia można znaleźć na jego profilu na Instagramie. Próżno szukać tam fotek z Sofią Richie - młodą dziewczyną celebryty. Nie wygląda to najlepiej, biorąc pod uwagę fakt, że modelka sporo nacierpiała się, próbując wejść w łaski Kardashianów, z którymi Scott w żadnym wypadku nie planuje zrywać kontaktów.

Ostatnie zdjęcie Sofii Richie na Instagramie Scotta Disicka to fotka z grudnia 2018 roku, kiedy to Scott chwalił się wakacjami z dwiema kobietami - swoją byłą Kourtney Kardashian i właśnie Sofią. Od tamtego momentu na jego profilu nie pojawiło się żadne zdjęcie ukochanej.

Scott Disick i Sofia Richie na Instagramie

To instagramowe milczenie Disicka w kwestii jego nowego związku oczywiście podsycało miesiącami plotki na temat jego marzeń o powrocie do Kourtney Kardashian. Sprawa wyjątkowo bawiła samą Kourtney, która regularnie publikowała kolejne zdjęcia ze swoim byłym.

W końcu Sofia Richie postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i sama opublikowała zdjęcie ze Scottem, przypominając światu, że to ona jest jego dziewczyną. Na profilu celebrytki znalazła się fotka, na której Sofia w różowym wdzianku siedzi na kolanach byłego faceta Kourtney Kardashian.

Myślicie, że długo prosiła go o wspólne zdjęcie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
💞 Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
NAJNOWSZE