Kim Kardashian i Kanye West straszą dzikie zwierzęta w Wyoming! Dostali ostrzeżenie

2019-09-23 13:10 kp
Kim Kardashian i Kanye West w Wyoming
Autor: IMP FEATURES/East News; Edward Opi / SplashNews.com/East News

Obecność Kim Kardashian i Kanye Westa w Wyoming przeraża już nie tylko mieszkańców stanu, ale i miejscowych urzędników. Już dziś nie ma wątpliwości, że celebrytka i jej mąż nie planują dostosowywać się do tamtejszych zasad i żyć w sposób, do jakiego przyzwyczaili się w Los Angeles. Właśnie dostali pierwsze, oficjalne ostrzeżenie!

Kim Kardashian i Kanye West od dawna zachwyceni są naturalnymi krajobrazami Wyoming. Raper i jego żona zostali niedawno właścicielami wielkiego rancza w jednej z tamtejszych miejscowości i już dziś chętnie spędzają tam czas, odpoczywając od Los Angeles. Problem jest jeden - obecność celebrytów nie służy ani mieszkańcom Wyoming, ani tamtejszej przyrodzie.

Kim Kardashian i Kanye West nie zdążyli się jeszcze na stałe przeprowadzić na wieś (i zapewne nie zrobią tego w najbliższym czasie), jednak nawet ich kilkudniowa obecność sprawia wiele kłopotów tamtejszym urzędnikom. Ci muszą uspokajać zaniepokojonych mieszkańców i... upominać celebrytów. Kim i Kanye urządzili sobie bowiem ostatnio dziki rajd po tamtejszych bezdrożach.

Kim Kardashian i Kanye West straszą antylopy

Celebryci, przyzwyczajeni najwyraźniej do oglądania dzikich zwierząt jedynie w zoo, pochwalili się w sieci swoim szaleńczym rajdem, w trakcie którego zmącili spokój stada antylop. Mieszkańcy Wyoming bardzo dbają o tamtejszą faunę i florę i starają się nie ingerować w życie dzikiej przyrody - najwyraźniej Kim Kardashian i Kanye West się tym nie przejmują.

Na nagraniu, które Kim opublikowała w sieci, widzimy przerażone stado biegnące obok pojazdu celebrytów i słyszymy ją, błyskotliwie upominającą męża:

Chyba je przestraszyłeś!

Kim i Kanye nie musieli długo czekać na reakcję tamtejszych władz. Urzędnicy zajmujący się ochroną przyrody zawitali już do managera celebrytów, by "upewnić się, że wszyscy znają zasady dotyczące dzikiej przyrody" - czytamy w serwisie TMZ.

Myślicie, że Kim Kardashian i Kanye West znudzą się Wyoming, gdy będą musieli dostosować się do tamtejszego prawa?

NAJNOWSZE