Sofia Richie i Scott Disick zerwali na dobre. Dlaczego się rozstali? "Przerwa" nie pomogła

2020-05-28 14:45 mw
Sofia Richie
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Tu już pewne: Scott Disick i Sofia Richie nie są już parą! Celebryci rozstali się na dobre po niemal trzech latach wspólnego związku! Jaki był powód zerwania i dlaczego Sofia Richie i Scott Disick postanowili zakończyć swój związek? Zobaczcie, co udało się ustalić amerykańskim mediom.

Wcześniejsze plotki potwierdziły się: związek Sofii Richie i Scotta Disicka przeszedł do historii.

Para rozstała się po prawie trzech latach i kilku próbach ratowania związku. Znajomi pary donoszą, że mimo obustronnych starań i wysiłków, Sofia i Scott postanowili rozstać się na dobre.

O sprawie pisze amerykański Us Weekly, cytujący znajomych Scotta Disicka i Sofii Richie

KTO Z KIM ZERWAŁ?

Już na początku maja 2020 roku wiadomo było, że w związku Scotta Disicka i Sofii Richie nie dzieje się najlepiej. W połowie miesiąca media obiegła informacja, że para postanowiła "zrobić sobie przerwę". W ślad za tą wiadomością sieć zalały spekulacje, czy związek Scotta i Sofii jest jeszcze do uratowania. Wszyscy wiemy, że "przerwy" zazwyczaj kończą się trwałym rozstaniem...

Niestety tak było i tym razem. Zaledwie dwa dni po 37. urodzinach Scotta Disicka w amerykańskich mediach pojawiły się informacje potwierdzające rozstanie byłego faceta Kourtney Kardashian z córką Lionela Richie.

26 maja Scott Disick skończył 37 lat. Jest z pochodzenia Żydem, a z "zawodu" modelem, choć dla większości - po prostu celebrytą. Scott Disick wciąż utrzymuje kontakt z byłą partnerką, Kourtney Kardashian, z którą ma trójkę dzieci: 10-letniego Masona, 7-letnią Penelope oraz Reign (5 lat).

Sofia Richie 24 sierpnia skończy 22 lata. 

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE