Smolasty i Oliwka Brazil

i

Autor: YouTube/Smolasty

Smolasty pojechał po Oliwce Brazil. Stwierdził, że „wyje***o jej ego”

2022-06-11 17:38

Oliwka Brazil wiele zawdzięcza Smolastemu. To właśnie raper wylansował odnoszącą dziś spore sukcesy raperkę. W ostatnim odcinku Hejt Parku autor hitu Boję się kochać skomentował wymianę zdań, do jakiej doszło między nią a Young Multim. Artysta stwierdził, że raperce "wyje**ło ego".

Smolasty i Oliwka Brazil są bliskimi przyjaciółmi. Gdy debiutująca raperka zaczęła pojawiać się w klipach rapera i vice versa, niektórzy fani zaczęli nawet snuć domysły, że coś może być na rzeczy. Artysta kategorycznie zaprzeczył krążącym po sieci plotkom, dając jasno do zrozumienia, że traktuje dziewczynę jak siostrę. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o wypowiedzi popularnego wśród fanów formatów commentary Young Multiego. Youtuber i raper w ostrych słowach skomentował poczynania zawodowe wyrazistej raperki. Ta nie pozostała mu dłużna. Za pośrednictwem funkcji stories Oliwka Brazil przyznała, że nigdy nie miała okazji poznać Multiego i nie chce, by kiedykolwiek się to zmieniło. Artystka nazwała tworzoną przez niego muzykę "g*wnem", a jego samego chłopakiem, który "szczeka" coś na temat jej twórczości i ma niespełnione ambicje. Te słowa nie spodobały się Smolastemu, który w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim stwierdził, że jego podopiecznej "wy**bało ego".

Oliwka Brazil ostro o Young Multim. Mocnymi słowami skrytykowała jego muzykę – Multi odpowiada!

Sonda
Słuchasz piosenek Oliwki Brazil?

Smolasty o Oliwce Brazil

Popularny raper był gościem Krzysztofa Stanowskiego w Hejt Parku. Jednym z elementów show są telefony od widzów. Przysłuchujący się rozmowie fan rapera postanowił zapytać go o ostrą wymianę zdań, do jakiej doszło między Oliwką Brazil a Young Multim.

Uważam, że Oliwce wyje*ało ego. Myślę, że większości dziewczyn, które w tak krótkim czasie osiągnęły sukces takiego rozmiaru, ego również by wypie*doliło. Gdy zobaczyłem jej instastory, złapałem się za głowę. (...) Sądzę, że Oliwka powiedziała dużo złych, nieprawdziwych rzeczy, m.in., że Multi ma mniejszy majestat muzyczny – ma większy. Powiedziałem jej wprost, że jej odje*ało. Ma olbrzymi talent muzyczny, podałem jej rękę i zawsze będzie miała u mnie wsparcie, natomiast boli mnie, że marnuje swój potencjał innymi ruchami - wyznał.

Zgadzacie się, że Oliwka przesadziła?

Smolasty o singlu „Boję się kochać” i współpracy z Young Leosią