Simone Susinna i Magdalena Boczarska

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Simone Susinna i Magdalena Boczarska na premierze filmu "Heaven in Hell"

Simone Susinna i Magdalena Boczarska na premierze filmu "Heaven in Hell". Wyglądali zjawiskowo

2023-02-02 11:13

W najnowszym filmie twórców "365 dni" zagrali topowi polscy aktorzy - Magdalena Boczarska, Katarzyna Sawczuk i Sebastian Fabijański. Na ekranie pojawia się również włoski amant Simone Susinna. Właśnie odbyła się konferencja prasowa, na której pojawiła się obsada i twórcy filmu "Heaven in Hell". Magdalena i Simone królowali podczas spotkania.

Tuż przed Walentynkami, w piątek 10 lutego do kin trafi nowy, polski thriller romantyczny "Heaven in Hell", którego reżyserem jest Tomasz Mendes - 46 letni aktor, znany z roli kuzyna Massimo, Tommaso, z trylogii "365 dni". Mendes jest również współscenarzystą historii, w której w główne role wcielają się: Magdalena Boczarska (Olga), Simone Susinna (Maks), Katarzyna Sawczuk oraz Sebastian Fabijański. Jest to opowieść o dojrzałej kobiecie o ugruntowanej pozycji zawodowej, która żyje według utartego schematu. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy na swojej drodze spotyka 15 lat młodszego mężczyznę, z którym wdaje się w namiętny romans.

Magdalena Boczarska i Simone Susinna brylują na konferencji prasowej

W środę 1 lutego 2023 odbyła się konferencja prasowa, na której pojawili się twórcy "Heaven in Hell". Producentka filmu Ewa Lewandowska powiedziała o czym opowiada film:

Żyjemy w pozornie poukładanym świecie. Jeśli nam kobietom zdarzy się wyjść ze schematów, jesteśmy oceniane, często narażane na krytykę. Nasz film nie jest manifestem, stawia jednak pytanie, czy warto iść za głosem serca, czy lepiej jednak słuchać głosu rozsądku - powiedziała producentka.

Nowa filmowa para - Magdalena Boczarska i Simone Sussina - również pojawili się spotkaniu z dziennikarzami i zapozowali fotoreporterom. Magdalena zaprezentowała się w kwiecistej sukience sięgającej kostek, oraz kowbojkach, które dodały jej stylizacji nonszalanckiego charakteru.

Simone Sussina natomiast, wybrał na tę wyjątkową okazję czarną stylizację: skórzane spodnie, T-shirt oraz dżinsową kurtkę. Aktor od czasu roli w filmie "365 dni" nieco zmienił swój look. Przede wszystkim zapuścił włosy, co sprawiło, że wygląda mniej zawadiacko niż w produkcji Blanki Lipińskiej.

"Heaven in Hell" jest ciekawą propozycją na walentynkowy wypad do kina. Wybierzecie się?

Simone Susinna i Magdalena Boczarska

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Simone Susinna i Magdalena Boczarska na premierze filmu "Heaven in Hell"
Sonda
Czy wybierzesz się na film "Heaven in Hell"?
Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE