Maciej Musiał

i

Autor: AKPA // materiały prasowe Netflix

Maciej Musiał i gorące sceny seksu. Reakcje fanów mówią same za siebie!

2023-06-18 17:02

Za sprawą ostatnich dokonań zawodowych Maciej Musiał stał się najbardziej pożądanym polskim aktorem młodego pokolenia. Odtwórca roli Olka w hitowym serialu Netfliksa 1899 zamieścił w mediach społecznościowych zwiastun kolejnej produkcji z jego udziałem, tym razem polskiej. Fani od razu zwrócili uwagę na intymne sceny.

Jest młody i przystojny, a jego talent robi wrażenie nie tylko na polskich, ale również zagranicznych reżyserach. Maciej Musiał, bo o nim mowa, nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, jak i na brak zainteresowania ze strony internautów. Po roli Olka w głośnym serialu 1899, który nie doczeka się kontynuacji na Netfliksie, aktor zyskał oddane grono fanów również poza Polską. Nie oznacza to jednak, że teraz Musiała będziemy podziwiać jedynie w zagranicznych produkcjach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się on zwiastunem nowego filmu z jego udziałem. Mowa o Dzisiaj śpisz ze mną na podstawie książki autorstwa Anny Szczypczyńskiej, w którym Maciej wciela się w postać Janka. 

Cześć, jestem Janek. „Dzisiaj śpisz ze mną” film odrobinę… skomplikowany moralnie od 1 marca na czerwonej platformie - napisał.

Fani od razu zwrócili uwagę na uwzględnione w zapowiedzi sceny seksu.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Maciej Musiał - sceny seksu

Zwiastun filmu Dzisiaj śpisz ze mną wywołał ekscytację wśród fanów Macieja Musiała. Szczególnie sceny, w których występuje bez koszulki. Jak można wywnioskować ze zwiastuna produkcji, aktor wcieli się w rolę kochanka głównej bohaterki Niny granej przez Romę Gąsiorowską.

Nina ma poukładane życie: dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł. Kiedy małżeństwo Niny przeżywa kryzys, przypadkowo spotyka w pracy młodego i przystojnego stażystę. Jan wywraca jej świat do góry nogami i budzi w niej dziewczynę, którą była kiedyś, zanim została wzorową żoną i matką - czytamy w opisie.

Namiętne sceny rozbudziły ciekawość fanów.

Romantico z Tobą w roli głównej?? Omggg czekaaammm ?????

no hot jesteś tu

Nie cierpię romansideł, ale ten film zdecydowanie obejrzę z chęcią ?? - piszą.

Premiera filmu 1 marca. Czekacie?

Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?