Uśmiechnięta Selena Gomez rozdaje autografy i pozuje do selfie [ZDJĘCIA]

2020-01-14 9:15 kp

Fani spragnieni kontaktu z Seleną Gomez mają ostatnio sporo okazji, by przyjrzeć się swojej idolce z bliska. Gwiazda promuje nową płytę, odwiedzając programy telewizyjne i stacje radiowe - wszędzie tam towarzyszą jej tłumy wielbicieli. Wokalistka zawsze znajduje dla nich czas, chętnie rozdaje autografy i pozuje do zdjęć.

Tygodnie przed i po premierze nowej płyty to dla muzyków zawsze bardzo intensywny czas. Choć pracę nad krążkiem często skończyli już miesiące wcześniej, machina promocyjna albumu pochłania równie dużo energii. Wokaliści występują więc gościnnie w najróżniejszych programach, odwiedzają programy telewizyjne i radiowe, uczestniczą w sesjach zdjęciowych i oczywiście spotykają się z fanami.

Ten intensywny czas przeżywa teraz Selena Gomez. Gwiazda tydzień temu wydała swój nowy album Rare, na który fani czekali od czterech lat. Teraz więc nadrabiają stracony czas i wykorzystują każdą okazję, by zobaczyć swoją idolkę.

Selena Gomez z fanami

Tym razem Selena Gomez pojawiła się przed studiem programu Live with Kelly and Ryan na Manhattanie. Ubrana w brązowy komplet i kowbojskie buty gwiazda chętnie rozdawała fanom autografy i cierpliwie pozowała do selfie. Nie wątpimy, że i ona stęskniła się za kontaktem z fanami - przez ostatnie lata Sel rzadko występowała publicznie, skupiając się na swoim wewnętrznym spokoju i odzyskiwaniu sił po chorobie i załamaniu nerwowym.

Dziś wygląda na naprawdę szczęśliwą. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE