Shawn Mendes znów udowodnił, że jest MEGA kulturalny! Dziennikarz ujawnił ich rozmowę

2020-10-20 15:29 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Gdyby zapytać fanów o najgrzeczniejszego współczesnego gwiazdora muzyki, z pewnością wiele osób wskazałoby na Shawna Mendesa. Wokalista pokazuje ogromną energię i pazur na scenie, jednak w życiu prywatnym raczej unika szaleństw i kontrowersji. Nic dziwnego, że po prostu nie można go nie lubić! Właśnie przekonał się o tym na własnej skórze pewien dziennikarz.

Gdyby zacząć szukać w wyszukiwarce skandali z udziałem Shawna Mendesa, wyniki mogłoby zaskoczyć - brak takowych! Młody gwiazdor od początku kariery sprawia wrażenie idealnego kandydata na idola nastolatek - utalentowany, skromny, przystojny i z dobrą hierarchią wartości. Nic dziwnego, że doskonale odnalazł się w związku z nieco szaloną Camilą Cabello. W końcu przeciwieństwa się przyciągają.

Każdy zresztą, kto miał przyjemność obcować z Shawnem Mendesem, przyznaje, że to niezwykle kulturalny człowiek. Za szczęściarzy mogą się uznać jego fani - Shawn znany jest z tego, że zawsze przy okazji koncertów znajduje czas, by z nimi porozmawiać, a zaczepiony na ulicy, nie odmawia autografu czy wspólnego zdjęcia.

Shawn Mendes znów zachwyca kulturą

Tym razem o kulturze Shawna Mendesa miał okazję się przekonać jeden z dziennikarzy, który był umówiony z gwiazdorem na wywiad - oczywiście wirtualny. Stało się jednak tak, że Shawnowi rozmowa wyleciała z głowy i nie stawił się na czas przed komputerem. Zawstydzony własnym brakiem profesjonalizmu wokalista osobiście napisał do Grega Jamesa z BBC Radio, by przeprosić go za całą sytuację. 

Chcę tylko powiedzieć, że przepraszam. Nie wiem, co wydarzyło się wczoraj, ale z powodu nieporozumienia i długiego dnia wszystko się pogmatwało.

- napisał Shawn Mendes na messengerze do dziennikarza. Co więcej, gdy ten zapytał go przy okazji o poradę dotyczącą włosów, Shawn bez żadnych oporów podzielił się z nim produktami, które sprawdzają się przy jego lokach! Co za kumpel!

Co za dziwny wieczór. Nieodebrany telefon od Shawna Mendesa. 🤦🏻‍♂️ Ale jaki to piękny, uprzejmy młody człowiek. Zadzwoniłem do niego, żeby sprawdzić, czy to prawda. Tak było. Był przerażony, że przegapił wywiad, ale niedługo wrócimy z programem, jeśli nie przestraszyły go wiadomości o jego włosach, które wysyłałem z łóżka 👍🏼

- podsumował swoją rozmowę z wokalistą radiowiec.

>> Shawn Mendes potwierdza miłość do Camili Cabello NOWYM TATUAŻEM! Ładny?

No i znów - jak tu się nie zachwycać Shawnem Mendesem? :)

NAJNOWSZE