"Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali": Niespełniony sen hejterów! Ile razy się rozstawali?

2020-10-18 10:16 mm

Shawn Mendes i Camila Cabello niedawno spotkali się po kilku tygodniach rozstania spowodowanego wyjazdem piosenkarki na plan filmu "Cindirella". Tuż przed powrotem ukochanej Shawn zrobił sobie tatuaż na cześć swojej dziewczyny, kolejny raz udowadniając, że Camila zajmuje w jego życiu szczególne miejsce. Takie obrazki kompletnie odstają od plotek o rzekomych kryzysach w związku tej pary. A te powracają regularnie jak bumerang!

"Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali" - to zdanie przewija się przez internet regularnie co kilka miesięcy. Tylko w 2020 roku rozstanie pary ogłaszane było w mediach przynajmniej dwukrotnie. Także rok wcześniej prasa wróżyła koniec związku Camili i Shawna

Oczywiście wbrew plotkom "Shawmila", jak pieszczotliwie nazywają fani związek tej dwójki artystów, wciąż istnieje i ma się świetnie. 

Pamiętacie najgłośniejsze (na szczęście wyłącznie medialne) rozstania Shawna Mendesa i Camili Cabello?

Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Shawn Mendes i Camila Cabello znają się już ponad 6 lat, a związek tworzą razem od 2019 roku (niektórzy twierdzą, że już od 2018). Nie jest to może zbyt długi staż, ale w międzyczasie przeżyli już więcej "rozstań", niż niejedna znacznie starsza para. Mamy oczywiście te rozstania, które ogłaszają media, bo w rzeczywistości Shawmila ma się świetnie.

Październik 2019

Pierwsze głośne rozstanie pary ogłoszono w prasie jesienią 2019 roku, a więc po niecałym roku związku. 

W połowie października 2019 fani zastanawiali się w mediach społecznościowych, dlaczego Shawn Mendes usunął z sieci wideo, na którym całował Camilę. 

Czyżby świadczyło to o rozstaniu? 

Oczywiście nic z tych rzeczy. Dosłownie kilka dni później wszystko się wyjaśniło: Shawn potwierdził, że wciąż jest z Camilą, publikując na Instagramie to słynne zdjęcie...

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Sierpień-wrzesień 2020

Kolejne plotki o rozstaniu Shawna i Camili pojawiły się pod koniec lata 2020 roku, po kilku miesiącach pandemii. Przypomnijmy, że tzw. wiosenną falę koronawirusa Camila Cabello i Shawn Mendes spędzili tylko we dwoje, zamknięci w domu na wielotygodniowej samoizolacji.

Zdaniem mediów, to właśnie kwarantanna miała doprowadzić do wzajemnego zmęczenia sobą pary, a w efekcie do rozstania.

Już we wrześniu okazało się jednak, że były to tylko plotki.

Październik 2020

Kolejny kryzys w związku Camili Cabello i Shawna Mendesa miał rzekomo nadejść na początku jesieni. 

Faktycznie, para rozstała się, ale wyłącznie fizycznie: Camila wyjechała na plan filmu "Kopciuszek" i przez pewien czas w sieci rzeczywiście brakowało jakichkolwiek pozytywnych sygnałów na temat związku artystów. 

Na szczęście i tym razem szybko okazało się, że plotki o rozstaniu nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Camila Cabello wróciła do Shawna, co ten potwierdził osobiście w jednym z wywiadów.

NAJNOWSZE