Uśmiechnięty od ucha do ucha Shawn Mendes. Rozstanie go nie załamało!

2022-01-20 11:32 mm

Wygląda na to, że rozstanie z Camilą Cabello bardziej zmartwiło fanów Shawna Mendesa niż jego samego! Takie wrażenie można w każdym razie odnieść oglądając najnowsze zdjęcia kanadyjskiego artysty. Do sieci trafiły nowe fotki Shawna, który bynajmniej nie wygląda na faceta zasmuconego zerwaniem z dziewczyną.

Aż trudno uwierzyć, że od rozstania Camili i Shawna minęły już dwa miesiące! A jeszcze trudniej, że ani jedno z nich nie wygląda na zmartwione zakończeniem związku. Pokazywaliśmy niedawno na Hotplota.pl zdjęcia Camili Cabello, która bynajmniej nie wyglądała na załamaną zerwaniem z chłopakiem. Jeszcze lepiej zdaje się znosić to Shawn Mendes. Na nowych zdjęciach kanadyjski piosenkarz wygląda na bardzo wyluzowanego i zadowolonego.

Uśmiech nie schodzi z twarzy Shawna

Do sieci trafiły fotki Shawna zrobione niemal dwa miesiące po tym, jak świat obiegła wiadomość o jego zerwaniu z Camilą. Zdjęcia zrobiono tuż po treningu piosenkarza na siłowni. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że pierwsze, co przykuwa wzrok na tych fotkach, to znakomita forma i sylwetka artysty. Ale kiedy już pozachwycacie się jego mięśniami, zwróćcie też uwagę na szeroki uśmiech, jaki posłał w kierunku obiektywu.

Cieszy nas, że ani on, ani Camila Cabello nie cierpią po swoim rozstaniu. Widać wyraźnie, że niedawne doniesienia o przyjacielskich relacjach dawnej pary nie były wyssane z palca.

Sonda
Którego z Kanadyjczyków słuchasz chętniej?

Wielu fanów od tygodni zastanawia się, kto bardziej chciał zakończyć związek: Camila czy Shawn. Sprawą zajęli się niedawno dziennikarze E! News. Jeśli wierzyć w ich ustalenia, to kanadyjski artysta wpadł pierwszy na pomysł zerwania z dziewczyną. Podobno Shawn Mendes twierdził, że jego związek z Camilą "wpadł w stagnację i brakowało mu świeżości". Według informatora E! News Camila Cabello na początku była mocno wkurzona, ale po krótkim czasie zgodziła się, że związek z Shawnem nie ma już przyszłości. Pierwsze dni po rozstaniu piosenkarka przeżyła podobno bardzo ciężko, ale szybko rzuciła się w wir pracy i to pozwoliło jej przetrwać najcięższe chwile.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE