Camila Cabello przyłapana w sex shopie! CO KUPIŁA?

2022-01-22 12:41 mm

Camila Cabello została sfotografowana przy wyjściu ze sklepu z artykułami dla dorosłych. Co robiła w sex shopie? Zobaczcie zdjęcia i spróbujcie wypatrzeć, co kupiła...

Kiedy sieć obiegła informacja o rozstaniu Camili Cabello z Shawnem Mendesem, wielu fanów martwiło się o piosenkarkę. Tym bardziej, że plotek to kanadyjski artysta zainicjował zerwanie. Shawn miał podobno stwierdzić, że nie widzi już przyszłości dla swojego związku z Camilą.

Jeśli wierzyć w relacje informatorów, artystka przyjęła to niezbyt dobrze, ale po pewnym czasie pogodziła się ze stanem rzeczy i skupiła się na sobie. Dzięki temu dawna para pozostaje w całkiem niezłych relacjach; Shawnowi i Camili udaje się dogadywać na przyjacielskiej stopie, w czym niewątpliwie pomaga łączona opieka nad ich wspólnym psem, Tarzanem.

Camila Cabello na zakupach w sex shopie

Widzieliśmy niedawno nowe zdjęcia Shawna Mendesa, który dwa miesiące po rozstaniu z dziewczyną wygląda na bardzo szczęśliwego i zadowolonego. A jak radzi sobie bez chłopaka Camila Cabello? 

W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia wokalistki. Co ciekawe, paparazzi przyłapali ją... w sex shopie!

Niestety fotki robione są z dość dużej odległości i nawet po zbliżeniu trudno dojrzeć, co takiego kupiła artystka w sklepie z zabawkami dla dorosłych. Może Wam uda się coś rozpoznać? :) Zobaczcie zdjęcia!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE