Shawn Mendes

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Shawn Mendes w szczerym wyznaniu. "Czasami trudno powiedzieć prawdę"

2022-04-21 22:35

Shawn Mendes zdecydował się na szczerą wiadomość do fanów. W opublikowanym na Twitterze poście opowiedział o swoich problemach z mówieniem prawdy o sobie. Presja oraz krytyka ze strony mediów i internautów często okazują się trudne dla artystów. Co dokładnie napisał popularny piosenkarz? Przeczytaj niżej.

Shawn Mendes to jeden z tych artystów, którzy lubią być otwarci dla swoich fanów. Z tego powodu co jakiś czas dzieli się swoimi przemyśleniami. Niedawno jego była partnerka Camila Cabello zamieściła post, w którym opowiedziała o swojej walce z stereotypowymi standardami urody. Teraz on zdecydował się na osobiste wyznanie. W opublikowanym na Twitterze poście zdradził, że czuje presję na pokazywanie swojego własnego ja, ale on ma z tym duży problem. - Czasami zadaję sobie pytanie, co powinienem robić ze swoim życiem, a to, co zawsze słyszę w zamian  to "mówić prawdę, być prawdziwy". Czuję, że jest to trudne do zrobienia - zaczął Shawn. Co więcej powiedział?

ZOBACZ TAKŻE: Shawn Mendes znów zrzucił koszulkę! Zdjęcia z plaży rozgrzały sieć

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Szczere wyznanie Shawna Mendesa

Shawn opowiedział fanom o swoich słabościach i lękach. Okazuje się, że nie jest gotowy na to, aby pokazać prawdziwego siebie.

Obawiam się, że jeśli ludzie poznają i zobaczą prawdę, mogą o mnie gorzej myśleć. Mogą się mną znudzić. więc w tych chwilach przygnębienia albo udaję, albo się chowam - napisał na Twitterze.

Prawda jest taka, że ​​naprawdę chcę pokazać się światu jako w 100% prawdziwy, szczery, unikalny ja. [...] Czasami naprawdę nie obchodzi mnie, co myślą ludzie i czuję się wolny. Przez większość czasu jest to jednak walka - dodał.