Camila Cabello walczy z nieosiągalnymi standardami piękna. "Wstrzymywałam oddech, ledwo mogłam oddychać"

2022-05-28 21:29 Joanna Dembek
Camila Cabello
Autor: Backgrid/East News

Zagraniczne media często skupiają swoją uwagę na sylwetce Camili Cabello, której daleko do kanonu piękna promowanego w internecie. Piosenkarka postanowiła po raz kolejny zabrać głos na temat ciałopozytywności i wspomnieć o terapii, której musiała się podjąć, aby zaakceptować własne „niedoskonałości” i nie przejmować się negatywnymi komentarzami.

Camila Cabello słusznie twierdzi, że na gwiazdach ciąży presja idealnego wyglądu i nieskazitelnej sylwetki, a użytkownikom internetu ciężko uwierzyć, że gwiazdy mogą posiadać „nieidealne ciała”. Piosenkarka postanowiła walczyć z tymi stereotypami. Kiedy po raz koleiny internet zalały zdjęcia Camili przechadzającej się plażami Miami zabrała głos na temat samoakceptacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka Camili Cabello. Nie takiej reakcji się spodziewaliśmy

Społeczeństwo przyzwyczaiło nas do tego, jak powinno wyglądać ciało "zdrowej" kobiety, kiedy dla większości z nas te standardy są kompletnie nieosiągalne. Photoshop, drakońskie diety, uzależnienie od siłowni, dobieranie odpowiednich ujęć, żeby nasze ciała wyglądały inaczej, niż wyglądają w rzeczywistości w swojej naturalnej formie, jak na przykład gdy jemy, albo weźmiemy głęboki oddech.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka Camili Cabello. Nie takiej reakcji się spodziewaliśmy

Camila Cabello pod ostrzałem paparazzi na plaży w Miami

Kiedy w zeszłą sobotę Camila Cabello udała się na jedną z plaż Miami, na gwiazdę czekali już uzbrojeni w aparaty paparazzi. Niedługo potem w mediach pojawiły się zdjęcia piosenkarki w bikini. 25-latka we wpisie na Twiterze wspomniała jak wielką presję odczuwa z powodu ciągłego bycia „na świeczniku”, zaznaczyła, że nie zamierza wstydzić się swojego zdrowego ciała i pragnie, aby widok sylwetki nie wpisującej się w nierealne standardy piękna, nie był niczym kontrowersyjnym i negatywnie ocenianym przez opinię publiczną.

Dziś załatwiłam sobie nowe bikini. Cały za*ebiście cute outfit. Nałożyłam na usta błyszczyk i nic nie jadłam przed wejściem do oceanu. Wiedziałam, że zaraz będzie z tego cała sesja zdjęciowa. Tak bardzo wsysałam brzuch, że aż mięśnie zaczęły mnie boleć. Wstrzymywałam oddech, ledwo mogłam się uśmiechnąć. Byłam świadoma, że cały czas podążali za mną paparazzi. Nie mogłam się zrelaksować i robić tego, co powinniśmy robić w otoczeniu natury. Próbowałam udawać, że ich tam nie ma, ale mi się nie udało - wspomniała na Twitterze piosenkarka.

Paris Hilton pochwaliła piosenkarkę za zdrowe podejście do spraw związanych z samoakceptacją: „Dziękuję, że napisałaś to, co powinni usłyszeć wszyscy ludzie. Jesteś piękna w środku i na zewnątrz”. Piosenkarka podjęła się jakiś czas temu terapii, która pomaga jej mierzyć się z hejtem i ocenami na temat jej sylwetki, a pomoc którą dostaje pozwala piosenkarce na nowo cieszyć się urokami życia.

Sonda
Słuchasz jej solowych piosenek?
FORMA NA KONCERTY 2022 [Ed Sheeran, Shawn Mendes] | ESKA XD - Fit vlog #33

A co nowego w polskiej muzyce?

Posłuchaj podcastu, w którym Mrozu opowiada o swojej najnowszej płycie "Złote Bloki"!

Listen to "Mrozu o płycie "Złote Bloki". Posłuchaj, jak powstawał jego nowy album" on Spreaker.
NAJNOWSZE