Shawn Mendes w In Wonder: KAŻDĄ piosenkę pisał z myślą o Camili Cabello! ZWIASTUN

2020-10-21 8:33 kp
Shawn Mendes - zwiastun In Wonder
Autor: Youtube/ Netflix

Fani Shawna Mendesa z niecierpliwością czekają na premierę dokumentu Netflixa o swoim ulubieńcu, zatytułowanego In Wonder. Shawn Mendes pokaże w nim kulisy swojej ogromnej trasy koncertowej, ale też przede wszystkim opowie o drodze do sławy i swoich uczuciach. Do sieci trafił zwiastun In Wonder, który zaostrza apetyt na więcej!

Do tego, że Shawn Mendes to obecnie jeden z najważniejszych młodych gwiazdorów muzyki na świecie, nie trzeba nikogo przekonywać. O klasie wokalisty świadczą nie tylko wyniki jego kolejnych hitów na listach przebojów, ale i tłumy wiernych fanów. W końcu fenomenowi Shawna Mendesa postanowił przyjrzeć się sam Netflix.

Ekipa Netflixa towarzyszyła Shawnowi Mendesowi w ubiegłym roku podczas jego światowej trasy koncertowej, w ramach której odwiedził też Polskę. W zwiastunie In Wonder Shawn Mendes zdradza, że pokaże nie tylko kulisy swoich występów, ale przede wszystkim to, jak dorastał jako muzyk i człowiek. In Wonder na Netflixie to obowiązkowy punkt dla każdego jego fana!

Shawn Mendes: In Wonder - trailer w sieci

Do internetu trafił już pierwszy zwiastun dokumentu Shawn Mendes: In Wonder. W ponad dwuminutowym trailerze widzimy Shawna Mendesa przygotowującego się do występów, odpoczywającego w gronie bliskich czy z Camilą Cabello. Ukochana gwiazdora zajmie bardzo ważne miejsce w dokumencie, o czym świadczą jego słowa, które skierował do niej.

ESKA XD #006

W pewnym momencie zwiastuna In Wonder słyszymy, jak Shawn Mendes mówi:

Moja piosenka pojawia się w radiu, a ja myślę: "We wszystkim chodzi o ciebie. Zawsze chodziło o ciebie". Ona pyta, co mam na myśli, a ja odpowiadam: "Wszystkie są o tobie. Każda piosenka, którą kiedykolwiek napisałem".

Fani Shawna Mendesa doskonale znają historię jego związku z Camilą Cabello. Zanim muzycy zostali parą, przez wiele lat się przyjaźnili, nie zdając sobie sprawy z uczucia, jakie naprawdę jest między nimi.

>> "Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali": Niespełniony sen hejterów! Ile razy się rozstawali?

Premiera Shawn Mendes: In Wonder zaplanowana jest na 23 listopada 2020. Zobaczcie pierwszy trailer!

NAJNOWSZE