Shawn Mendes pokazał klatę! Jest w ŚWIETNEJ kondycji

2021-08-06 11:46

Shawn Mendes i Camila Cabello wybrali się na wspólne wakacje na Majorkę. Para od miesięcy przebywała z Stanach Zjednoczonych i teraz z przyjemnością skorzystała z poluzowanych restrykcji i możliwości podróżowania. Muzycy relaksują się więc z dala od tłumów, jednak szczęśliwie nie zapominają o fanach. Jeśli chodzi o Shawna Mendesa, nie wypadł z formy w trakcie pandemii.

Shawn Mendes niezmiennie od lat rządzi sercami swoich fanek z całego świata. Gwiazdor ma nie tylko duży muzyczny talent i sceniczną charyzmę, ale i urodę - podglądanie, jak z uroczego nastolatka zmienił się w przystojnego mężczyznę, to wielka przyjemność. Shawn już za kilka dni skończy 23 lata i jest w doskonałej formie.

Shawn Mendes odpoczywa właśnie na Majorce razem z Camilą Cabello. Wokalistka ostatnio przyjęła na siebie zadanie szerzenia "ciałopozytywności" i bez żadnych kompleksów pokazuje swoje ciało, na którym tu i ówdzie przybyło ostatnio kilka kilogramów. Tego typu "problemów" nie ma jednak Shawn Mendes. Piosenkarz wygląda jak wyciągnięty z katalogu męskiej bielizny!

>> Ciałopozytywna Camila Cabello w bikini. W komentarzach zawrzała dyskusja

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Shawn Mendes topless

Pandemia i lockdown w żaden sposób nie wpłynęły na kondycję fizyczną Shawna Mendesa. Wygląda na to, że mając nieoczekiwanie wiele wolnego czasu gwiazdor regularnie zaglądał w ostatnich miesiącach na salę treningową. Efekty widać na jego nowym zdjęciu na Instagramie, na którym muzyk chwali się idealnie wyrzeźbioną sylwetką. Przecież tu widać każdy mięsień!

W komentarzach zawrzało od zachwytów nad kondycją Shawna.

Wam też się wydaje, że plasuje się w czołówce najlepszych ciał showbiznesu?