Shawn Mendes: koncert na Netflixie! "Chcę Wam dać coś specjalnego"

2020-11-25 8:41 kp
Shawn Mendes
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Fani Shawna Mendesa od kilku dni mogą oglądać na Netflixie niezwykły dokument poświęcony swojemu idolowi. Gwiazdor pokazuje w nim kulisy swojej poprzedniej trasy koncertowej, opowiada o karierze, ale i o swoim życiu prywatnym. Teraz ma dla fanów jeszcze jedną niespodziankę - koncert w całości na Netflixie!

Fani Shawna Mendesa są ostatnio rozpieszczani przez swojego ulubieńca. Mimo pandemii koronawirusa i ograniczonych możliwości kontaktu z wielbicielami, piosenkarzowi udało się zapewnić im mnóstwo rozrywek. I tak ostatnio fani usłyszeli i zobaczyli jego duet z Justinem Bieberem, od kilku dni na Netflixie mogą oglądać poświęcony mu dokument In Wonder, a na początku grudnia doczekają się nowej płyty gwiazdora pt. Wonder.

To jednaj nie wszystko. Shawn Mendes ogłosił właśnie, że wraz z Netflixem przygotował dla fanów coś jeszcze - pełen koncert do obejrzenia na plarformie!

Shawn Mendes - koncert na Netflixie

Koncert Shawna Mendesa na Netflixie to specjalny prezent od muzyka dla jego fanów. Zdając sobie sprawę z tego, że wielu wielbicieli gwiazdora czekało na 2020 rok, by zobaczyć go na żywo na scenie - a z powodu pandemii koronawirusa straciło tę szansę - chociaż w taki sposób będzie mogło przeżyć podobne emocje. To jednocześnie podziękowanie za ogromne zainteresowanie dokumentem In Wonder.

Chciałem dać wam coś w podziękowaniu za całą miłość do filmu dokumentalnego. Wiem, że wszyscy tak bardzo tęsknimy za występami na żywo, więc dziś wieczorem wypuszczamy #LiveInConcert, pełny film z koncertu z Rogers Center z ostatniej trasy.

- napisał Shawn Mendes.

Koncert Shawna Mendesa na Netflixie to rzeczywiście niepowtarzalna okazja, by poczuć obecnie klimat jego koncertów. O tym, ile emocji przynosi zobaczenie go na żywo wiedzą również polscy fani, którzy mieli okazję bawić się na jego koncercie w Krakowie w 2019 roku.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE