Taylor Swift i Shawn Mendes

i

Autor: Zuma / SplashNews.com/East News; JOHANNES EISELE/AFP/East News

Shawn Mendes kochankiem Taylor Swift! Muzyczny romans, na który czekali fani

2019-11-13 14:15

Shawna Mendesa i Taylor Swift łączy nie tylko sława na całym świecie, ale i gorąca sympatia. Wokalista nigdy nie ukrywał, że niezwykle ceni twórczość starszej koleżanki - na początku kariery mógł zresztą liczyć na jej dobre rady. Teraz Tay dała najlepszy wyraz swojej przyjaźni z Kanadyjczykiem, zapraszając go do stworzenia remixu hitu Lover!

Choć zapewne niewielu z Was o tym wie, to właśnie Taylor Swift zawdzięczamy możliwość podziwiania Shawna Mendesa na scenie. Gdy piosenkarz na początku kariery cierpiał z powodu ogromnego lęku przed występami, to właśnie Tay przekonała go, że wyjście na scenę wcale nie musi być tak stresujące, jak mu się wydaje. W jednym z wywiadów Shawn Mendes przyznał, że to Taylor Swift uświadomiła mu, że publiczność przychodzi na jego koncert dla rozrywki - nie po to, by go surowo oceniać.

>> Shawn Mendes dostał najlepszą radę w życiu od Taylor Swift! Co mu powiedziała?

Czy Shawn Mendes to idealny facet dla Ciebie? Rozwiąż QUIZ i sprawdź!

Pytanie 1 z 8
Idziesz na randkę do kina. Którego filmu na pewno NIE wybierzesz?

- śpiewa Shawn Mendes.

Teraz znajomość Shawna Mendesa i Taylor Swift weszła na nowy poziom. Wokalista stworzył remix piosenki Lover z ostatniej płyty Tay, o czym artystka osobiście poinformowała na Instagramie!

Shawn Mendes i Taylor Swift w remixie Lover

Lover to jedna z najbardziej osobistych piosenek w karierze Taylor Swift. Piosenkarka zaśpiewała w niej o swojej miłości do Joe Alwyna, czym poruszyła serca fanów na całym świecie. Wybór artysty, któremu powierzyła stworzenie remixu piosenki, nie mógł być przypadkowy - to musiał być ktoś, komu ufa i kto o miłości wie wszystko!

Nic więc dziwnego, że Taylor Swift zwróciła się do Shawna Mendesa! 21-letni Kanadyjczyk to specjalista od przebojów o młodocianej miłości, a ostatnio też - za sprawą związku z Camilą Cabello - praktyk tego wspaniałego uczucia ;) W remixie Lover Taylor Swift i Shawn Mendes nie ograniczyli się do odśpiewania tekstu napisanego przez Tay. Shawn Mendes dodał też kilka własnych wersów:

Co za niespodzianka! Pozostaje tylko wsłuchać się w ten "muzyczny romans" ;)

Możemy zapalić bukiet ze świec i tańczyć w kuchni, kochanie/ Nasze zdjęcia z młodości wiszą na ścianie/ Usiądziemy na tarasie/ zaśpiewam dla ciebie miłosne piosenki/ Widzisz, w końcu cię mam/ teraz nie pozwolę ci upaść