Camila Cabello próbuje zdobyć uwagę Shawna Mendesa na meczu! Zobaczcie, jak się wtula!

2019-11-12 14:09 kp
Camila Cabello, Shawn Mendes
Autor: Rex Features/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello nie mieli ostatnio czasu dla siebie - piosenkarz wyruszył w tournee po Australii, a jego wybranka pracowała w Stanach nad nowymi singlami. Po pracowitych tygodniach zakochani znów mogą pobyć trochę razem. Choć wyraźnie Camili brakuje nieco więcej uwagi ze strony jej ukochanego ;)

Stęsknieni Shawn Mendes i Camila Cabello nie mogli już się doczekać, aż będą mogli spędzić trochę czasu razem. Muzycy w ostatnich tygodniach nie widywali się niemal wcale - Shawn przebywał w ramach swojego tournee w Australii, a Camila intensywnie pracowała przy teledyskach do swoich nowych singli. W końcu jednak zakochanym udało się wygospodarować trochę czasu dla siebie.

Shawn Mendes i Camila Cabello wybrali się razem na mecz koszykówki między Los Angeles Clippers i Toronto Raptors, gdzie - jak na vipów przystało - zasiedli w pierwszym rzędzie. Ku uciesze fanów młodzi gwiazdorzy nie szczędzili sobie czułości.

Shawn Mendes i Camila Cabello na meczu

Tęsknotę za ukochanym zdecydowanie było widać ze strony Camili Cabello, która wręcz nie mogła oderwać rąk i ust od ukochanego. Wokalistka czule wtulała się w Shawna i na oczach wszystkich dawała mu gorące buziaki. Parę wypatrzył też operator kamery, dzięki czemu teraz wszyscy możemy oglądać takie ładne obrazki:

I pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu fani zastanawiali się, czy ich miłość to ustawka...

NAJNOWSZE