Camila Cabello jako Kopciuszek pozuje z macochą. Gwiazda wróciła na plan filmowy

2020-09-28 16:03 es
Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Kopciuszek to uwielbiana przez wszystkich opowieść. Doczekała się już niezliczonych remake'ów. W najnowszym Kopciuszka grać będzie Camila Cabello. Zobaczcie, jak wygląda na planie filmowym.

Camila Cabello podbiła swoim głosem cały. Teraz przyszedł czas na przemysł filmowy. Camila Cabello wcieli się w tytułowego Kopciuszka w najnowszym remake'u.

Camila Cabello jako Kopciuszek

Historię Kopciuszka znają wszyscy. Już niedługo będzie okazja, aby poznać ją na nowo. Trwają zdjęcia do współczesnego remake'u Kopciuszka Kay Cannon. W rolę tytułowej bohaterki wciela się tam Camila Cabello.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kay Cannon reżyseruje współczesną wersję Kopciuszka. Tam swój debiut filmowy zalicza Camila Cabello. Gwiazda pozowała do zdjęcia razem ze swoją filmową macochą - Idiną Menzel.

Reżyserka zdradziła, że wbrew oryginalnej historii macocha Kopciuszka nie będzie zła. Jak napisała Kay Canon, w tej historii czarnych charakterów nie będzie.

Pracę nad adaptacją Kopciuszka zaczęły się w lutym. Przerwał je Koronawirus. Dopiero niedawno ekipa wróciła na plan. Camila Cabello nie kryje radości z powodu udziału w projekcie. Gwiazda nie tylko wciela się w główną postać, ale też napisała muzykę. Premiery można się spodziewać na początku przyszłego roku.

NAJNOWSZE