Nudny wieczór? Camila Cabello poleca TEN film na Netflixie

2020-10-16 13:25 kp
Camila Cabello
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Przed nami długie, jesienne wieczory, które będą się tym bardziej przedłużały, że w kraju znów obowiązuje zasada "zostań w domu". Oczywiście z pomocą przychodzą tu wszelkie serwisy streamingowe, które na jesień szykują premiery kolejnych sezonów seriali i wiele nowości. Na Netflix już teraz trafiła produkcja, która zachwyciła samą Camilę Cabello. Obejrzycie?

Sezon na wygrzewanie się pod kocem można oficjalnie uznać za otwarty. Temperatury za oknem i pandemia koronawirusa nie sprzyjają wychodzeniu z domu, zatem wielu z nas będzie szukało rozrywki w swoich ulubionych serialach czy też nowych produkcjach. Jedną z nich już dziś poleca Camila Cabello.

Camila Cabello po kilku tygodniach, które spędziła ostatnio w Londynie pracując nad filmem Cinderella, wróciła za ocean i znów spędza czas głównie w domu. W jeden z ostatnich dni gwiazda zorganizowała sobie seans na Netflixie i teraz wszystkich zachęca do tego samego.

Camila Cabello poleca na jesienne wieczory

Która z produkcji Netflixa zrobiła na wokalistce tak duże wrażenie? Chodzi o nowy dokument brytyjskiej legendy filmów przyrodniczych, Davida Attenborougha zatytułowany Życie na naszej planecie. W pełnometrażowym filmie przyrodnik nie tylko wspomina swoje życie, ale przede wszystkim opowiada o zmianach, jakie zachodzą na Ziemi i jeszcze raz apeluje o ratowanie planety.

Camila Cabello zakończyła seans z wielkimi emocjami i natychmiast podzieliła się tym ze swoimi followersami na Instagramie.

Mogę powiedzieć: obejrzyjcie ten dokument. Tak dużo się nauczyłam. Powiedzcie o tym znajomym. Szerzcie świadomość. Podejmijmy działania, zanim będzie za późno.

- napisała wokalistka.

Skusicie się? Na pewno warto!

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE