Czekaliście na pocałunek Shawna Mendesa i Camili Cabello na VMA? Sophie Turner bardziej [VIDEO]

2019-08-27 15:09
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Rex Features/East News

Występ Shawna Mendesa i Camili Cabello na MTV VMA 2019 był jednym z tych najbardziej oczekiwanych. Już od wielu dni wiadomo było, że wokaliści wystąpią razem w ich gorącym singlu Senorita. Ponieważ jednocześnie cały świat mówi o ich romansie, wszyscy czekali na pocałunek na scenie... a najbardziej czekała na niego Sophie Turner!

Wszyscy czekaliśmy na to, aż Shawn Mendes i Camila Cabello pokażą się razem na MTV VMA 2019. I nie zawiedli! Para muzyków dała nam gorący występ z singlem Senorita i mnóstwo uroczych wspólnych fotek ze ścianki. Jedyne, czego tego wieczoru zabrakło to... pocałunku!

Paparazzi od tygodni wielokrotnie przyłapywali Shawna Mendesa i Camilę Cabello na gorących buziakach, czy to w knajpie, na spacerze czy w basenie. Nic dziwnego, że fani liczyli na to, że swój związek oficjalnie potwierdzą pocałunkiem na scenie MTV VMA 2019. Tak się nie stało, a najbardziej zawiedziona była tym faktem... Sophie Turner!

Shawn Mendes i Camila Cabello na MTV VMA 2019

Na złość plotkarzom Shawn Mendes i Camila Cabello nie dali sobie buziaka ani podczas spaceru po czerwonym dywanie, ani też na scenie MTV VMA 2019. Trudno dziwić się publiczności, która w dużej części z wstrzymanym oddechem czekała na ten pierwszy, oficjalny pocałunek.

Nie ma już wątpliwości, że Shawnowi Mendesowi i Camili Cabello z całych sił kibicuje Sophie Turner. Aktorka siedziała na widowni z mężem Joe Jonasem i kamery uchwyciły moment, w którym aktorka wzrokiem próbowała przekonać parę do pocałunku. A gdy się nie udało...

To video to jeden z najzabawniejszych momentów MTV VMA 2019! Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE